Projekt klasycznej sypialni z garderobą

Nazwa projektu

Projekt mieszkania dwupokojowego na krakowskim Kazimierzu

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz doskonałego projektu mieszkania dwupokojowego na krakowskim Kazimierzu, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Nasz projekt jest wyjątkowy i wyjątkowo funkcjonalny, zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze. Nasz projekt obejmuje wszystkie elementy, które są potrzebne do zaprojektowania pięknego, wygodnego i funkcjonalnego mieszkania.

Jednym z najważniejszych elementów naszego projektu jest klasyczna sypialnia z garderobą. W sypialni znajduje się duże łóżko, które jest idealne do relaksu i odpoczynku. Dodatkowo, w sypialni znajduje się wygodna szafa, która jest idealna do przechowywania ubrań i innych przedmiotów. W sypialni jest również duża szafa na buty, która jest idealna do przechowywania obuwia.

Nasz projekt to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają pięknego, wygodnego i funkcjonalnego mieszkania na krakowskim Kazimierzu. W naszym projekcie znajduje się wszystko, czego potrzeba, aby zaprojektować piękne i wygodne mieszkanie. Klasyczna sypialnia z garderobą, duże łóżko i wygodna szafa to tylko niektóre z elementów, które znajdują się w naszym projekcie. Jeśli szukasz doskonałego projektu mieszkania dwupokojowego, to nasz projekt na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Pozostałe zdjęcia: Projekt nowoczesnego salonu z projektorem Projekt aneksu kuchennego z wysoką zabudową meblową Propozycja nowoczesnego aneksu kuchennego Projekt salonu z miejscem do pracy Projekt dużego salonu połączonego z kuchnią Projekt małego holu wejściowego Projekt nowoczesnej sypialni z ciekawym zagłówkiem Projekt klasycznej sypialni z garderobą Projekt sypialni z grafiką na ścianie Projekt łazienki w kolorze czarnym Projekt małej  łazienki z prysznicem Propozycja małej łazienki z nowoczesną grafiką Aranżacja małej toalety  ciemne flizy na ścianie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty