Projekt przestronnej strefy dziennej apartamentu

Nazwa projektu

Projekt ekskluzywnego apartamentu na Starym Podgórzu, Krakow

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Plastyka wnętrza opiera się na oszczędnej kolorystyce, na którą składają się kolor biały, czarny i odcienie szarości. Umiejętna gra szerokim spektrum koloru szarego, silne kontrasty, zdecydowane, czarne akcenty oraz ciemny, mocno nasycony drewniany parkiet nadają pomieszczeniom nowoczesny, elegancki a zarazem dynamiczny charakter. Mieszkanie idealne dla osób energicznych, zdecydowanych o wyrazistym, ekspresyjnym charakterze.

Pozostałe zdjęcia: Projekt przestronnej strefy dziennej apartamentu Aranżacja ściany salonu z użyciem dekoracyjnej płytki ściennej Aranżacja kuchni z długim blatem barowym Projekt czarno-białej kuchni Projekt korytarza z ekspresyjną grafiką Pomysł na zabudowę z luster w przestrzeni korytarza Wnętrze łazienki z sauną domową Aranżacja nowoczesnej łazienki w ciepłych barwach Projekt przestronnej łazienki z pełnym wyposażeniem Projekt nastrojowej sypialni w apartamencie Pomysł na zabudowę TV w sypialni

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty