Pomysłowa zabudowa szafy w łazience Pralka ukryta w meblu

Nazwa projektu

Projekt aranżacji luksusowego dużego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt aranżacji luksusowego dużego mieszkania w Krakowie to wyjątkowe połączenie wygody i funkcjonalności. Pomysłowa zabudowa szafy w łazience została zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkowników. W szafie została ukryta pralka oraz suszarka bębnowa. Speclajnie zaprojektowane drzwi chowane w kieszeń mebla umożliwiają otwarcie podczas pracy suszarki, której wyrzut ciepłego powietrza musi znaleźć ujście. Wysoka zabudowa jest fukcjonalna i przemyślana, dzięki czemu można w pełni wykorzystać przestrzeń.

Zaprojektowana szafa w łazience jest nie tylko wygodna, ale także estetyczna. Wykonana z drewna, w naturalnym kolorze, świetnie współgra z pozostałymi elementami wystroju.

Jeśli szukasz kreatywnych rozwiązań do aranżacji wnętrz, to projekt aranżacji luksusowego dużego mieszkania w Krakowie jest idealnym wyborem. Zaprojektowana szafa w łazience zapewnia wygodę, funkcjonalność i estetykę.

Pozostałe zdjęcia: Słoneczny salon z wiszącym telewizorem na ścianie Cegła ręcznie formowana we wnętrzu dużego mieszkania Przestronna kuchnia połączona z salonem i jadalnią  Aranżacja mebli kuchennych Słoneczna kuchnia w dużym mieszkaniu Pomysł na funkcjonalną kuchnię Pomysł na korytarz wejściowy do mieszkania Pomysł na ściany w wejściu Szafka na buty w korytarzu   Pomysł na hol wejściowy Pomysł na aranżację łazienki w jasnych kolorach Pomysł na nowoczesną jasną łazienkę Aranżacja łazienki z prysznicem w mieszkaniu Pomysł na nowoczesną łazienkę Pomysł na wykończenie wnęki prysznicowej za pomocą płytek drewnopodobnych Aranżacja łazienki z wanną Pomysł na fototapetę w łazience Pomysł na funkcjonalne i nowoczesne meble w łazience Pomysłowa zabudowa szafy w łazience Pralka ukryta w meblu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty