Aranżacja łazienki w odcieniach szarości z akcentem drewnianym

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu wykonany na wysoki standard

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz wysokiej jakości projektu wnętrz domu, nasz Projekt wnętrz domu wykonany na wysoki standard jest idealnym rozwiązaniem. Przykładem jest aranżacja łazienki w odcieniach szarości z akcentem drewnianym, która przyciąga wzrok. Ściany zostały obłożone wielkoformatowymi płytkami ceramicznymi oraz szkłem lakobel w kolorze białym. Wyrazistym elementem jest półka pod umywalkę nablatową w kolorze jasnego drewna. Ten projekt wnętrz domu został wykonany z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły, co gwarantuje wyjątkowy efekt.

Jeśli szukasz projektu, który będzie wyglądał jak wyjęty z magazynu wnętrzarskiego, to nasz Projekt wnętrz domu wykonany na wysoki standard jest dla Ciebie idealny. Pozwala na stworzenie wyjątkowych aranżacji, które zachwycą nawet najbardziej wymagających. Przykładem jest aranżacja łazienki w odcieniach szarości z akcentem drewnianym, która jest połączeniem nowoczesnego stylu z nutką tradycji. Ściany zostały obłożone wielkoformatowymi płytkami ceramicznymi oraz szkłem lakobel w kolorze białym. Wyróżniającym elementem jest półka pod umywalkę nablatową w kolorze jasnego drewna.

Jeśli szukasz projektu wnętrz domu, który zapewni Ci wyjątkowy efekt, to nasz Projekt wnętrz domu wykonany na wysoki standard jest idealnym rozwiązaniem. Przykładem jest aranżacja łazienki w odcieniach szarości z akcentem drewnianym, która przyciąga wzrok. Ściany zostały obłożone wielkoformatowymi płytkami ceramicznymi oraz szkłem lakobel w kolorze białym. Wyrazistym elementem jest półka pod umywalkę nablatową w kolorze jasnego drewna. Ten projekt wnętrz domu został wykonany z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły, co gwarantuje wyjątkowy efekt.

Pozostałe zdjęcia: Pomysł na aranżacje pomieszczenia z wysoką ścianką kolankową Pomysł na połączenie kominka i i TV Projekt salonu z dekoracją z płytek szklanych Projekt otwartej klatki schodowej Projekt korytarza z ciemną ścianą Projekt kuchni ze skosem sufitowym Aranżacja kuchni w wysokiej zabudowie Projekt ekskluzywnej sypialni Aranżacja sypialni z telewizorem i biokominkiem Aranżacja pokoju nastolatki na poddaszu Projekt małego pokoju młodzieżowego na poddaszu Aranżacja łazienki w odcieniach szarości z akcentem drewnianym Pomysł na wnękę dekoracyjną w łazience Projekt toalety z ekspresyjną grafiką Projekt toalety z ekspresyjną fototapetą

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty