Pomysł na małą łazienkę z prysznicem pomysł na zabudowę pralki w małej łazience

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz małego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Czy szukasz pomysłu na urządzenie małego mieszkania w Krakowie? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealny projekt! Nasz architekt wnętrz zaprojektował wyjątkowe wnętrze, w którym wykorzystano wszystkie dostępne przestrzenie. Prysznic został zaprojektowany w wnęce, obok znajduje się zabudowa meblowa w której ukryta jest pralka oraz dodatkowa przestrzeń magazynowa. Po prawej stronie, nad umywalką zaprojektowano lustro optycznie powiększające całe wnętrze. Dzięki temu wnętrze wygląda na większe i bardziej przestronne.

Nasz projekt jest idealny dla osób, które szukają sposobu na wykorzystanie niewielkiej przestrzeni. Wykorzystując nasze pomysły, możesz stworzyć wyjątkowe wnętrze, które będzie funkcjonalne i estetyczne. Połączenie łazienki z pralką w jednej przestrzeni to świetny sposób na zaoszczędzenie miejsca, a dzięki lustru optycznie powiększającemu wnętrze wygląda na większe i bardziej przestronne.

Jeśli szukasz inspiracji do urządzenia małego mieszkania w Krakowie, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby zobaczyć nasze portfolio i zapoznać się z naszymi realizacjami.

Pozostałe zdjęcia: Realizacja kuchni połączonej z salonem pomysł na białą kuchnię Pomysł na mały salon w kolorze białym grafika we wnetrzu Pomysł na wykończenie małego mieszkania ze słupem na srodku Pomysł na niewielką jadalnią łączącą salon z kuchnią Pomysł na aranżację niewielkiego salonu połączonego z jadalnią Pomysł na niewielką sypialnię z grafiką wiszącą nad łóżkiem Pomysł na wykończenie ścian w niewielkiej sypialni Pomysł na wykończenie ściany za łóżkiem w małej sypialni Pomysł na lampę w sypialni Pomysł na małą łazienkę z prysznicem pomysł na zabudowę pralki w małej łazience Pomysł na łazienkę z szarymi płytkami i z dużym lustrem Pomysł na wykończenie ścian w małej łazience

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty