Pomysł oświetlenia w niskim pomieszczeniu łazienki

Nazwa projektu

Projekt nowoczesnego mieszkania w Oslo, Norwegia

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt nowoczesnego mieszkania w Oslo, Norwegia, został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie. W łazience zastosowano nowoczesne oświetlenie, które optycznie powiększa pomieszczenie. W celu zwiększenia przestrzeni, zastosowano pionowe linie świetlne wpuszczane w ścianę. Dodatkowo, duże lutro przy szafce umywalkowej powiększa pomieszczenie. Ściana z WC wykonczona została czarną płytką gresową o marmurowym wzorze z złotymi żyłami widocznymi na płytce, co nadaje wnętrzu ciekawego akcentu.

Projekt został zrealizowany z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów, takich jak szkło, drewno, metal i kamień. Wszystkie elementy zostały starannie dobrane, aby stworzyć wyjątkowy i niepowtarzalny wygląd. Dodatkowo, wszystkie materiały są trwałe, co oznacza, że mieszkanie będzie służyć przez wiele lat.

Projekt nowoczesnego mieszkania w Oslo, Norwegia, to doskonały przykład tego, jak za pomocą nowoczesnych rozwiązań można stworzyć przytulne i komfortowe wnętrze. Przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów i nowoczesnego oświetlenia, projekt ten z pewnością zachwyci każdego, kto odwiedzi to miejsce.

Pozostałe zdjęcia: Projekt nowoczesnej łazienki z wanną Nowoczesna łazienka z prysznicem i wanną Duża łazienka z dwoma umywalkami oraz wanną Pomysł oświetlenia w niskim pomieszczeniu łazienki Łazienka z wnęką prysznicową i zabudową meblową na pralkę Projekt komfortowego mieszkania w Oslo na parterze Projekt salonu z kominkiem Projekt salonu z dużymi oknami oraz kominkiem Projekt nowoczesnej kuchni z wyspą Duża funkcjonalna kuchnia z wyspą i wysoką zabudową Projekt wejścia do mieszkania

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty