Wnętrze nowoczesnego apartamentu na terenie Browar Lubicz w Krakowie

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz nowoczesnego mieszkania w Browar Lubicz

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Aranżacja wnętrz nowoczesnego mieszkania w Browar Lubicz to projekt realizowany przez pracownię jmsSTUDIO. Nasza pracownia zajęła się projektowaniem koncepcyjnym, wykonawczym oraz pełnym nadzorem nad realizacją. Nadzór autorski z ramienia jmsSTUDIO pełniła arch. Magdalena Kidoń. W ramach projektu zajęliśmy się kontrolą jakości wszystkich wykonywanych prac, ich zgodnością z projektem aż do pełnej stylizacji wnętrza. Przygotowaliśmy również wnętrze na Dni Pokazowe, które były promocją całej Inwestycji. Nasz zakres prac projektowych dał efekt dopracowanego wnętrza w najmniejszym detalu, jak również zdejmuje z Inwestora szereg problemów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęcia wnętrza nowoczesnego apartamentu na terenie Browar Lubicz w Krakowie. Nasz projekt to połączenie nowoczesnych technologii z tradycyjnym wystrojem wnętrz. Nasza aranżacja wnętrz została przygotowana zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu wnętrz. Wykorzystaliśmy w nim elementy oświetlenia, meble, wykończenia, materiały i dodatki, które sprawiają, że wnętrze jest przytulne i wyjątkowe.

Jeśli szukasz inspiracji do zaaranżowania nowoczesnego mieszkania, to nasz projekt jest idealnym wyborem. Wykorzystaliśmy w nim najlepsze materiały i technologie, aby stworzyć wyjątkowe wnętrze. Zapraszamy do obejrzenia naszego projektu i skorzystania z naszych usług projektowych.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesne wnętrze salonu w kolorach beżu z czarnymi dekoracjami Aranżacja wnętrz nowoczesnego apartamentu dwupokojowego z sypialnią Wnętrze nowoczesnego apartamentu na terenie Browar Lubicz w Krakowie Wnętrze nowoczesnej jadalni w apartamencie z aneksem kuchennym Projekt nowoczesnej jadalni połączonej z salonem Projekt nowoczesnego aneksu kuchennego apartamencie Nowoczesne oświetlenie salonu z aneksem kuchennym w niewielkim apartamancie Pomysł na wykończenie ściany w kuchni nad blatem roboczym Pomysł na nowoczesną sypialnię z ciekawym oświetleniem Pomysł na szafę w sypialni Pomysł na nowoczesne wnętrze sypialni pomysł na ścianę za łóżkiem Pomysł na wykończenie ściany za łóżkiem pomysł na wykończenie szafy Ciekawy pomysł na wykończenie szafy w niewielkiej sypialni Pomysł na aranżację ściany za łóżkiem pomysł na ciekawe wnętrze sypialni Pomysł na wykończenie łazienki z prysznicem w nowoczesnym apartamencie Pomysł na aranżację ściany z umywalką w niewielkiej łazience Pomysł na aranżację ścian w niewielkiej łazience w nowoczesnym apartamencie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty