Pomysł na kuchnię w kolorach bieli i brązu

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu w odcieniach brązu w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jesteśmy dumni z naszego najnowszego projektu - wnętrz domu w odcieniach brązu w Krakowie. W kuchni zastosowaliśmy połączenie ciepłych odcieni bieli i czekoladowego brązu, które doskonale koresponduje z salonem. Przestrzeń jest zamknięta w jedną całość dzięki prostemu i zdecydowanemu podziałowi form i kolorów. Kuchnia w kolorach bieli i brązu to idealny pomysł na stworzenie wyjątkowego wnętrza, które będzie zachwycać swoim wyglądem.

Jeśli szukasz inspiracji do realizacji podobnego projektu, zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami. Jako architekci wnętrz, zapewniamy kompleksową usługę, od projektowania po wykonawstwo. Kompleksowe wnętrza to nasza specjalność, wykonujemy je z najwyższą jakością i dbałością o szczegóły.

Jeśli szukasz profesjonalnej ekipy, która wykona dla Ciebie wymarzone wnętrze, zapraszamy do skontaktowania się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w realizacji projektu wnętrz domu w odcieniach brązu.

Pozostałe zdjęcia: Salon w kolorach brązu i beżu z białym lakierowanym stolikiem kawowym Kominek narożny w salonie, pomysł na kominek w salonie Pomysł na kominek narożny w salonie, pomysł na miejsce na drewno w salonie Pomysł na kuchnię w kolorach bieli i brązu Pomysł na oddzielenie kuchni od salonu Pomysł na wykończenie ścian korytarzu, szafa z lustrem Biała łazienka z prysznicem i umywalką wiszącą Żaluzje drewniane w białej łazience z prysznicem Sypialnia w kolorach ecru z dużym łóżkiem i tapetą na ścianie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty