Pomysł na kominek narożny w salonie, pomysł na miejsce na drewno w salonie

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu w odcieniach brązu w Krakowie

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Zainspirowany naturą, projekt wnętrz domu w odcieniach brązu w Krakowie oferuje niezwykłe połączenie piękna i funkcjonalności. Wykorzystując ciepłe odcienie brązu, tworzymy wyjątkową atmosferę, która pozwala cieszyć się domem przez cały rok.

Pomysł na kominek narożny w salonie, pomysł na miejsce na drewno w salonie, pozwala na wykorzystanie przestrzeni wokół kominka. Podkreślenie narożnego wkładu kominkowego czarnym kamieniem doskonale eksponuje ogień i nadaje wnętrzu domowego ciepła.

Dzięki wykorzystaniu naturalnych materiałów, jak drewno i kamień, w połączeniu z odcieniami brązu, stworzyliśmy wyjątkową przestrzeń, która pozwala cieszyć się domem przez cały rok. Projekt wnętrz domu w odcieniach brązu w Krakowie to idealne miejsce, aby poczuć się jak w domu.

Pozostałe zdjęcia: Salon w kolorach brązu i beżu z białym lakierowanym stolikiem kawowym Kominek narożny w salonie, pomysł na kominek w salonie Pomysł na kominek narożny w salonie, pomysł na miejsce na drewno w salonie Pomysł na kuchnię w kolorach bieli i brązu Pomysł na oddzielenie kuchni od salonu Pomysł na wykończenie ścian korytarzu, szafa z lustrem Biała łazienka z prysznicem i umywalką wiszącą Żaluzje drewniane w białej łazience z prysznicem Sypialnia w kolorach ecru z dużym łóżkiem i tapetą na ścianie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty