Wejście do mieszkania z otwartym salonem i jadalnią

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zapraszamy do odwiedzenia naszego projektu aranżacji wnętrz mieszkania pod wynajem w Krakowie! Wejście do mieszkania otwiera się na przestronny salon i jadalnię. Ściana z lustrem optycznie powiększa wnętrze, a błyszcząca powierzchnia dodaje pomieszczeniu lekkości. Aranżacja wnętrz w tym mieszkaniu jest przemyślana i funkcjonalna, a dekoracje wnętrz wybrane zgodnie z najnowszymi trendami.

Nasz zespół architektów wykonał projekt wnętrz zarówno dla salonu, jak i jadalni. W salonie znajduje się wygodny narożnik, stolik kawowy, a także komoda w stylu skandynawskim. W jadalni znajduje się stół z krzesłami, który łączy się z wystrojem salonu. Ściany ozdobione są obrazami i grafikami, które tworzą przytulną atmosferę.

Nasz projekt wnętrz mieszkania w Krakowie został zaprojektowany z myślą o wynajmujących. Przestronne i funkcjonalne wnętrze zostało wyposażone w meble i dekoracje wysokiej jakości, które są wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, aby zobaczyć więcej zdjęć i szczegółów naszego projektu aranżacji wnętrz!

Pozostałe zdjęcia: Salon z aneksem kuchennym w mieszkaniu na wynajem Mieszkanie w kolorze biało czarnym z drewnianymi akcentami Niewielki aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem Wejście do mieszkania z otwartym salonem i jadalnią  Wykończenie ścian wejścia do mieszkania Wykończenie ścian korytarza w mieszkaniu Wykończenie ścian nowoczesnej łazienki Aranżacja nowoczesnej łazienki w kolorach bieli i czerni Nowoczesna łazienka z prysznicem wnękowym Nowoczesna sypialnia w mieszkaniu pod wynajem Tapicerowane wykończenie ściany za łóżkiem w sypialni Tapicerowany zagłówek łóżka Nowoczesna sypialnia dwuosobowa w mieszkaniu pod wynajem Pokój w stylu hotelowym w mieszkaniu pod wynajem Wykończenie ściany za łóżkiem w sypialni Wykończenie ściany tynkiem strukturalnym o fakturze betonu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty