Nowoczesny salon w kolorach brązu i beżu

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz mieszkania trzypokojowego w Warszawie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Projekt wnętrz przytulnego salonu w mieszkaniu. Wnętrza zaprojektowano w kolorystyce beżu i brązu, gdzie dominują materiały ciepłe i przyjemne w ogólnym odbiorze. Motyw roślinny na ścianie nawiązuje do upodobań domowników. Forma roślinna dekoracji ściennej ma działanie kojące dla użytkownika przebywającego we wnętrzu. Ważnym elementem było akwarium które właściciele chcieli wyeksponować we wnętrzu. Delikatna forma dekoracyjnej lampy nawiązuje do ogólnego wyrazu wnętrza.

Pozostałe zdjęcia: Ciekawy pomysł na aranżację nowoczesnego salonu z dużymi zdjęciami Nowoczesny salon z otwartą kuchnią i jadalnią Nowoczesny salon z akwarium w kolorach brązu i beżu Ciekawy pomysł na aranżację salonu Nowoczesny salon w kolorach brązu i beżu Nowoczesna zabudowa meblowa w salonie Nowoczesne wejście do salonu z holu, w mieszkaniu trzy pokojowym Pomysł na zabudowę meblową w nowoczesnym mieszkaniu Hol wejściowy w mieszkaniu w bloku - widok na drzwi wejściowe do mieszkania Pomysł na WC w mieszkaniu w bloku Oryginalny pomysł na WC w mieszkaniu w bloku Modne oświetlenie w łazience w mieszkaniu w bloku Modne ściany w łazience w mieszkaniu trzypokojowym Nowoczesna modna łazienka w mieszkaniu Łazienka w kolorach beżu i brązu - prosty pomysł na aranżację łazienki Ciekawy pomysł na aranżację ściany za łóżkiem w sypialni Prosty pomysł na ścianę za łóżkiem w sypialni głównej Modny pomysł na duże lustro w sypialni Prosta i modna sypialnia w jasnych kolorach Ciekawy pomysł na aranżację pokoju dziecięcego Oryginalny pomysł na szafki w pokoju dziecięcym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty