Pomysł na dekorację ściany z płytek gresowych w pokoju

Nazwa projektu

Projekt mieszkania na ul.Stradomskiej w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz wyjątkowego pomysłu na dekorację ściany w swoim mieszkaniu, to projekt mieszkania na ul. Stradomskiej w Krakowie może być właśnie tym, czego szukasz. W gabinecie zastosowano kompozycję ściany z płytek układanych na różnych głębokościach, dzięki czemu płaska powierzchnia przeradza się w rozedrganą, geometryczną strukturę. Płytki gresowe są idealnym materiałem do stworzenia tego efektu, a jednocześnie zapewniają trwałość i odporność na uszkodzenia. Dodatkowo, wybór koloru płytek pozwala na stworzenie wyjątkowego wyglądu, który będzie pasował do Twojego wystroju wnętrza.

Pozostałe zdjęcia: Aranżacja wnętrz salonu z kominkiem salon połączony z jadalnią Pomysł na czarno - biały aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem Projekt strefy wejścia w mieszkaniu projekt aranżacji wnętrz korytarza Projekt garderoby jako zabudowa meblowa wykończona lustrem Aranżacja wnętrza holu wejściowego w mieszkaniu w kamienicy Projekt eksluzywnej małej łazienki z prysznicem kolor szary w łazience Pomysł na dekorację ściany z płytek gresowych w pokoju Pomysł na aranżację pokoju z biurkiem pod oknem Aranżacja wnętrz otwartej sypialni z dużym łóżkiem Projekt aranżacji wnętrz sypialni z małą łazienką z prysznicem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty