Wnętrza sypialnie w nowoczesnych kolorach

Nazwa projektu

Projekt aranżacji mieszkania w Krakowie, ul.Smętna

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Projekt aranżacji mieszkania w Krakowie, ul.Smętna, to nowoczesna i funkcjonalna przestrzeń, która została zaprojektowana z myślą o wygodzie i komforcie. Wnętrza sypialni w nowoczesnych kolorach są doskonałym przykładem tego, jak za pomocą prostych rozwiązań można stworzyć piękną i stylową przestrzeń. Ciemne panele na ścianach i dekoracyjne lampy nad łóżkiem tworzą przytulny klimat, który sprzyja relaksowi i odpoczynkowi. Przestrzeń została zaaranżowana z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni, dzięki czemu zachowano komfort i wygodę.

Pozostałe zdjęcia: Projekt salonu na poddaszu ciekawy regał na poddaszu Projekt anneksu kuchennego w salonie na poddaszu Aranżacja aneksu kuchennego w salonie na poddaszu Aranżacja wnętrz korytarza w mieszkaniu Pomysła na wykończenie ścian korytarza Łazienka w drewnie wykończenie ścian łazienki w drewnie Aranżacja wnętrza jesnej łazienki z prysznicem Wnętrza sypialnie w nowoczesnych kolorach Inspiracja dla projektu wnętrz sypialni Wnętrza łazienki w drewnie Grafika w toalecie pomysł na grafikę w toalecie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty