Projekt mieszkania z drzwiami przesuwnymi do sypialni

Nazwa projektu

Projekt apartamentu na wynajem w Mennica Residence Warszawa

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz wyjątkowego projektu apartamentu na wynajem w Mennica Residence Warszawa, to nasza propozycja jest idealna dla Ciebie! Projekt mieszkania z drzwiami przesuwnymi do sypialni to komfortowe i stylowe mieszkanie, w którym została wykorzystana zabudowa meblowa z kieszeniami ukrytymi, w których znajdują się drzwi przesuwne łączące sypialnię z salonem. Prosta, hotelowa aranżacja wnętrza mieszkania z pięknym widokiem tworzy przyjemną i elegancką przestrzeń. Wszystkie meble wybrane zostały zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu wnętrz, aby zapewnić najwyższy poziom komfortu i luksusu.

Wyposażenie mieszkania zostało starannie dobrane, aby zapewnić wygodę i wygodę. Wszystkie meble są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a meble w salonie są wygodne i wygodne. Ponadto, w mieszkaniu znajduje się wiele udogodnień, takich jak klimatyzacja, telewizja satelitarna, bezprzewodowy dostęp do Internetu i wiele innych. Wszystkie te udogodnienia zapewniają wygodny i komfortowy pobyt w mieszkaniu.

Jeśli szukasz wyjątkowego projektu apartamentu na wynajem w Mennica Residence Warszawa, nasza propozycja jest idealna dla Ciebie. Projekt mieszkania z drzwiami przesuwnymi do sypialni to komfortowe i stylowe mieszkanie, które zapewni Ci najwyższy poziom komfortu i luksusu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług!

Pozostałe zdjęcia: Projekt luksusowego apartamentu dla Klienta biznesowego Apartament na wynajem w luksusowym obiekcie Mennica Residence w Warszawie Projekt mieszkania z drzwiami przesuwnymi do sypialni Projekt nowoczesnej sypialni z tapicerowaną ścianą Miejsce do pracy w nowoczesnej sypialni Nowoczesna sypialnia w mieszkaniu na wynajem Ekskluzywna łazienka w mieszkaniu na wynajem Nowoczesna łazienka ze ścianami w kolorze drewna Wykończenie ścian w wejściu do mieszkania w nowoczesnym apartamencie Wieszak ubraniowy w korytarzu wejściowym w mieszkaniu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty