Projekt brązowej nowoczesnej łazienki

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz domu w Krakowie przy ulicy Jugowickiej

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Ciesz się pięknem i funkcjonalnością naszego nowoczesnego projektu wnętrz domu przy ulicy Jugowickiej w Krakowie. Zainspiruj się naszymi brązowymi i nowoczesnymi wykończeniami, które tworzą ciepłą i przytulną atmosferę. Łazienka na parterze została wyposażona w podwieszoną miskę ustępową, umywalkę nablatową i prysznic. Fronty mebli są wykonane z drewna, a ich kolor nawiązuje do czekoladowo-brązowych płytek ceramicznych na ścianach oraz jasnobrązowej mozaiki. Pozostałe powierzchnie są wyłożone białymi płytkami ceramicznymi w horyzontalnym układzie.

Nasz projekt to idealny wybór dla osób, które cenią sobie wygodę, funkcjonalność i piękno. Dołącz do nas i zamień swoje wnętrza w miejsce, w którym będziesz się czuć komfortowo.

Jeśli szukasz innowacyjnych rozwiązań i chcesz, aby Twoje wnętrza były wyjątkowe, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć nowoczesne i stylowe wnętrze, które będzie Ci służyć przez lata.

Pozostałe zdjęcia: Projekt salonu i jadalni z kominkiem narożnym Projekt salonu ściana z kamienia naturalnego w salonie Pomysł na kominek narożny w salonie Aranżacja nowoczesnej kuchni z wyspą Wystrój nowoczesnej kuchni pomysłowa wyspa w kuchni Projekt brązowej nowoczesnej łazienki Łazienka pomysł na ścianę z umywalką i lustrem Projekt nowoczesnej łazienki na poddaszu Aranżacja nowoczesnej łazienki na poddaszu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty