Klasyczne meble w nowoczesnym wydaniu

Nazwa projektu

Projekt wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnej klasyki

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zainspiruj się naszym projektem wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnej klasyki. W jadalni zaprojektowaliśmy witrynę na zastawę stołową, która pozwoli Ci cieszyć się pięknem i elegancją. Meble są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a ich klasyczna, symetryczna forma została podkreślona pionowymi ryflowanymi szybami. Pozłacane uchwyty w kształcie ważek dodają całości uroku, tworząc nowoczesne wydanie klasycznych mebli.

Jeśli szukasz sposobu na to, aby wnętrze Twojego domu nabrało wyjątkowego charakteru, to projekt wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnej klasyki jest właśnie dla Ciebie. Nasz projekt opiera się na klasycznych formach, które zostały zinterpretowane w nowoczesny sposób. Zastosowane materiały są wytrzymałe i trwałe, a wyjątkowe detale dodają całości uroku.

Jeśli chcesz, aby Twoje wnętrze było zarówno stylowe, jak i funkcjonalne, to projekt wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnej klasyki jest idealnym rozwiązaniem. Zaprojektowane meble są piękne, a jednocześnie wygodne i praktyczne. Dzięki nim Twoje wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru, a Ty będziesz mógł cieszyć się jego pięknem.

Pozostałe zdjęcia: Ściana RTV w złotej tonacji Strefa dzienna z elementami stylu glamour Salon ze złotymi akcentami Elegancka strefa dzienna z aneksem kuchennym Jadalnia w stylu nowoczesnej klasyki Klasyczne meble w nowoczesnym wydaniu Strefa dzienna z przeszkloną ścianą Wiatrołap w stylu glamour Łazienka w stylu glamour Nowoczesna łazienka w ciepłej tonacji Łazienka z prysznicem ze złotą armaturą

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty