Nowoczesna łazienka z grafiką na ścianie Szare płytki w łazience

Nazwa projektu

Projekt nowoczesnego ekskluzywnego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz nowoczesnego, ekskluzywnego mieszkania w Krakowie, to projekt jest idealnym rozwiązaniem. Jako architekt zaprojektowałem wnętrze łazienki z prysznicem, w którym połączyłem kolory jasnego beżu i szarości. Płytki jasne beżowe w wysokim połysku przybrały kolor szarości, natomiast szarość płytek pasuje do kolorów klasycznej elegancji tj brązu i beżu. Dzięki przemyślanemu zestawieniu kolorstyki wnętrze jest spójne i wyrafinowane. Dodatkowego smaku nadaje obraz wydrukowany na szkle kolorystycznie wpisujący się w klimat wnętrza. W łazience zaprojektowane wszelkie praktyczne detale - uchwyty na ręczniki oraz półki pod prysznicem. Wnętrze jest wyrafinowane stylistycznie i funkcjonalnie zaprojektowane.

Nowoczesna łazienka z grafiką na ścianie Szare płytki w łazience to idealne miejsce do relaksu i odprężenia. Szare płytki w połączeniu z jasnym beżem tworzą wyjątkowy kontrast, który nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru. Dodatkowo, obraz wydrukowany na szkle wprowadza do wnętrza elementy nowoczesnego wzornictwa. Wszystkie elementy zostały starannie zaprojektowane, aby stworzyć wyjątkowe, luksusowe wnętrze.

Jeśli szukasz nowoczesnego i ekskluzywnego mieszkania w Krakowie, to projekt jest idealnym rozwiązaniem. Przyciągający wzrok design, połączony z wyrafinowanym smakiem i funkcjonalnością, sprawia, że jest to idealne miejsce do relaksu i odprężenia. Nowoczesna łazienka z grafiką na ścianie Szare płytki w łazience to miejsce, które zachwyci Cię swoim wyglądem i wyjątkowym charakterem.

Pozostałe zdjęcia: Eksluzywne wnętrze wykończone w wysokim standardzie Pomysł na nowoczesny salon w eleganckim apartamencie Pomysł na luksusowy salon w apartamencie w Krakowie Luksusowe dodatki w nowoczesnym salonie Pomysł na nowoczesny aneks kuchenny w apartamencie w Krakowie Nowoczesny aneks kuchenny Kuchnia lakierowana na wysoki połysk Ciekawy pomysł na aranżację aneksu kuchennego Biały aneks kuchenny Nowoczesny korytarz w eksluzywnym apartamencie Ciemna podłoga drewniana Pomysł na nowoczesny hol wejściowy w nowoczesnym mieszkaniu Nowoczesna łazienka z grafiką na ścianie Szare płytki w łazience Pomysł na duże lustro nad umywalką Obraz w łazience Pomysł na obraz w nowoczesnej łazience Eksluzywna łazienka z grafiką Pomysł na elegancki gabinet w apartamencie Pomysł na nowoczesny stolik kawowy Biały stolik kawowy Pomysł na dekorację mebli w gabinecie Dekoracja na meblach w pokoju Wykończenie ścian w toalety Pomysł na wykończenie WC Nowoczesne wykończenie niewielkiej toalety Pomysł na WC Wykończenie luksusowej sypialni Pomysł na nowoczesny zagłowek łóżka Pomysł na białą sypialnie  Sypialnia z grafiką nad łóżkiem Nowoczesne wykończenie pokoju mlodzieżowego w apartamencie Nowoczesny pokój gościnny Aranżacja wnętrz pokoju gościnnego Wykończenie wnętrz nowoczesnego pokoju gościnnego

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty