Projekt oświetlenia nowoczesnego tarasu w bloku

Nazwa projektu

Projekt apartamentu pokazowego dla krakowskiego dewelopera

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Projekt apartamentu pokazowego dla krakowskiego dewelopera to wyjątkowy projekt, który został zaprojektowany przez naszego architekta. Jego celem było stworzenie nowoczesnego, przytulnego i relaksującego miejsca, w którym można w pełni cieszyć się wieczorami.

Wystrój wnętrza został zaprojektowany w taki sposób, aby wyeksponować jego walory i stworzyć niezapomniane wrażenia. Ściany obłożone blachą Corten i drewniany taras oświetlony naściennymi kinkietami tworzą niezwykły klimat.

Projekt oświetlenia nowoczesnego tarasu w bloku został zrealizowany zgodnie z najwyższymi standardami jakości i precyzji. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i luksus. Wieczorową porą, w blasku świateł miasta, można w pełni cieszyć się relaksującym klimatem i wyjątkowymi doznaniami.

Pozostałe zdjęcia: Pomysł na aranżację wnętrz pokoju z łazienką, łazienka połączona z sypialnią Ściana z kamienia naturalnego w jadalni Pomysł na dekorację ścian w sypialni Salon z drewnianymi żaluzjami i panelami podłogowymi Pomysł na kącik jadalniany w kuchni w drewnie Projekt łazienki z różowym dodatkiem ciekawa grafika w małej łazience Aranżacja biblioteki w przedpokoju wnętrza małego mieszkania Pomysł na oryginalny pokój dziecięcy w kolorach zieleni ciekawa tapeta we wnętrzu Projekt tarasu w bloku pomysł na meble ogrodowe na tarasie Projekt oświetlenia nowoczesnego tarasu w bloku

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty