Nowoczesna aranżacja ekspozycji w sklepie odzieżowym

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz sklepu odzieżowego w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz handlowych i us³ugowych

Jeśli szukasz nowoczesnego i wyjątkowego projektu aranżacji wnętrza sklepu odzieżowego, to nasza realizacja w Krakowie jest idealna dla Ciebie! W ramach projektu wykonaliśmy wieszaki w formie ramy o przekroju kwadratowym wykonane ze stali nierdzewnej szczotkowanej. Dodatkowo w ramy wkomponowano wykończenie dekoracyjne ścian, które tworzą niepowtarzalny wystrój. Lokal zlokalizowany jest w starej kamienicy Krakowa, w którym zachowano sklepienia kolebkowe, co nadaje wnętrzu unikalny klimat. Aby podkreślić klimat wnętrza, wykonaliśmy dodatkowe pilastry, które tworzą podparcie dla kolebkowych sklepień. Pilastry dodatkowo podświetlono oświetleniem LED, które nadaje wnętrzu nowoczesny wygląd.

Realizacja tego projektu była dla nas wyzwaniem, ale zespół architektów sprostał temu zadaniu i udało nam się stworzyć nowoczesną aranżację ekspozycji w sklepie odzieżowym, która zachwyca swoim wyglądem. Jeśli szukasz projektu, który wyróżni Twój sklep od innych, to nasza realizacja jest idealna dla Ciebie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego projektu, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przedstawimy Ci naszą ofertę.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna prosta i oryginalna lada sprzedażowa w sklepie odzieżowym Wnętrza nowoczesnego butiku odzieżowego w Krakowie Realizacja wnętrz butiku odzieżowego Wieszaki na ubrania w nowoczesnym butiku odzieżowym Nowoczesna aranżacja ekspozycji w sklepie odzieżowym Wyjątkowe wnętrza luksusowego sklepu odzieżowego w stylu glamour Nowoczesny butik odzieżowy w stylu glamour Projekt aranżacji wnętrz butiku odzieżowego w kamienicy Oryginalny pomysł na wnętrza małego sklepu odzieżowego w zabytkowej kamienicy

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty