Pomysł na drzwi do łazienki pomysł na oświetlenie w łazience

Nazwa projektu

Wnętrza ekskluzywnego mieszkania dwupoziomowego w Krakowie

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz ekskluzywnego wnętrza, to projekt mieszkania dwupoziomowego w Krakowie jest idealnym rozwiązaniem. Przy projektowaniu wnętrza nasz architekt zadbał o każdy detal. Szklane drzwi do łazienki zostały zaprojektowane z takim samym rodzajem okuć jak drzwi do kabiny prysznicowej. W celu uzyskania efektu wizualnego, oświetlenie oraz osprzęt elektroinstalacyjny (gniazdka) zostały wykonane w kolorze białym, który idealnie komponuje się z białą ceramiką łazienkową.

Zaprojektowane wnętrze jest wyjątkowe i wyjątkowo piękne. Wszystkie elementy są dobrze dopasowane i wykończone w wysokim standardzie. Wnętrze jest przytulne i eleganckie, a jednocześnie nowoczesne i funkcjonalne.

Jeśli szukasz wyjątkowego wnętrza, to projekt mieszkania dwupoziomowego w Krakowie jest idealnym rozwiązaniem. Wykorzystano tu najnowocześniejsze technologie i materiały, aby stworzyć wyjątkowe wnętrze. Zostało ono zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie użytkowników.

Pozostałe zdjęcia: Aranżacja wnętrz mieszkania dwupoziomowego nowoczesna kuchnia Antresola w mieszkaniu dwupozimowym pomysł na wykorzystanie przestrzeni pod schodami Aranżacja ekskluzywnego mieszkania dwupoziomowego z otwartą kuchnią Pomysł na schody w mieszkaniu dwupoziomowym okna połaciowe we wnętrzu Pomysł na wykończenie antresoli na poddaszu w mieszkaniu dwupoziomowym Pomysł na balustradę szklaną    pomysł na balustradę ze stali nierdzewnej Nowoczesne wykończenie ścian w salonie pomysł na oświetlenie wnętrza pokoju Aranżacja wnętrz łazienki w mieszkaniu dwupoziomowym Pomysł na meble w łazience  pomysł na meble do łazienki Pomysł na drzwi do łazienki pomysł na oświetlenie w łazience Aranżacja wnętrz łazienki ściany łazienki wykończone kamieniem naturalnym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty