Nowoczesny dom jednorodzinny na spadku z piwnicą

Nazwa projektu

Aranżacja holu recepcyjnego w hotelu w Czarnym Dunajcu

Kategoria

projekty wnêtrz hoteli

Jako architekt miałem zaszczyt zaprojektować aranżację holu recepcyjnego w hotelu w Czarnym Dunajcu. Moja praca została wykonana z dbałością o szczegóły, aby zapewnić gościom wygodę i komfort. Hol recepcyjny został zaprojektowany z myślą o wygodnym i przyjemnym doświadczeniu. Nowoczesne wykończenie i eleganckie meble tworzą wyjątkowy klimat. Dodatkowo, wykorzystano naturalne materiały, aby wyeksponować piękno otaczającego krajobrazu. Uzupełnieniem jest wyjątkowa kolekcja dzieł sztuki wybrana specjalnie dla tego miejsca.

Konstrukcja budynku jest zgodna z naturalnym spadkiem terenu. Z uwagi na duży spadek terenu zaprojektowano kondygnację piwnicy o funkcji gospodarczej. Wejście do piwnicy zostało ukryte pod balkonem, a bezpośrednio z pomieszczeń piwnicy zaprojektowano wyjście w kierunku ogrodu. Budynek o nowoczesnej i prostej formie zaprojektowano z szacunkiem dla otoczenia.

Dzięki mojej pracy hol recepcyjny w hotelu w Czarnym Dunajcu stał się miejscem, w którym goście mogą cieszyć się wygodą i komfortem. Nowoczesny design, eleganckie meble i naturalne materiały tworzą wyjątkowy klimat. Jestem dumny, że mogłem wnieść swój wkład w projektowanie tego miejsca.

Pozostałe zdjęcia: Aranżacja wnętrz holu recepcyjnego w hotelu Aranżacja wnętrz recepcji w hotelu Pomysł na ladę recepcyjną i fonntanne we wnętrzu Pomysł na dekorację ścian w holu recepcji Nowoczesny dom jednorodzinny na spadku z piwnicą Pomysł na szafę w holu wejściowym w mieszkaniu Pomysł na szafę z lustrami

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty