Gabinet adwokata z miejscem do spotkań

Nazwa projektu

Wnętrza kancelarii adwokackiej w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz handlowych i us³ugowych
projekty wnêtrz biur, gabinetów, kancelarii

Wnętrza kancelarii adwokackiej w Krakowie to projekt, który został zaprojektowany z myślą o optymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Głównym elementem jest długi gabinet, w którym znajduje się wydzielona część do spotkań z Klientem. Fotele i stolik kawowy zostały zlokalizowane przy wysokich oknach, tworząc przytulną atmosferę. Barierą architektoniczną był duży istniejący słup konstrukcyjny. Projektant zaproponował wykończenia słupa za pomocą luster, co sprawiło, że tak duży ciężki element wtopił się we wnętrze. Dodatkowo, wybrano jasne materiały wykończeniowe, które sprawiły, że wnętrze nabrało lekkości i przytulności.

W projekcie wykorzystano nowoczesne technologie i materiały, które zapewniają wygodę i komfort użytkowania. Zastosowano wysokiej jakości meble, które są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Dodatkowo, wybrano jasne materiały wykończeniowe, które sprawiły, że wnętrze nabrało lekkości i przytulności.

Projekt wnętrza kancelarii adwokackiej w Krakowie to doskonały przykład na to, jak nowoczesne technologie i materiały można wykorzystać do optymalnego wykorzystania przestrzeni. Projektant skutecznie wykorzystał istniejące elementy architektoniczne i wykończył je w sposób, który stworzył przytulne wnętrze, które jest zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne.

Pozostałe zdjęcia: Wnętrze gabinetu w kancelarii adwokackiej Wnętrze gabinetu dla adwokata Gabinet adwokata z miejscem do spotkań Stylizowany kinkiet na ścianie ze szkła lakobel w gabinecie adwokata Tapeta w gabinecie adwokata Pokój pracownika w kancelarii adwokackiej Wystrój pokoju dla pracownika w kancelarii adwokata Wnętrze toalety w biurze kancelarii adwokackiej

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty