Pomysł na łazienkę wykończoną mozaiką pomysł na niewielką łazienkę

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz luksusowego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Realizacja luksusowego mieszkania w Krakowie to projekt, który został zaprojektowany z myślą o klientach ceniących sobie wysoki standard wykończenia. Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w mieszkaniu, dlatego też została wykończona z dbałością o każdy szczegół. Umywalka została zabudowana meblami, które kryją pralkę ładowaną od frontu. Ściana przy umywalce została wykończona mozaiką, która nadaje wnętrzu unikatowy charakter. Ściana powyżej umywalki oraz zabudowa meblowa wykończona została lustrem, które optycznie powiększa pomieszczenie. Całość została wykończona w kontrastujących kolorach i materiałach, co sprawia, że jest to jedyna w swoim rodzaju łazienka.

Jako architekt wnętrz, zaprojektowałem to luksusowe mieszkanie w Krakowie z myślą o klientach, którzy cenią sobie wysoki standard wykończenia. Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w mieszkaniu, dlatego też została wykończona z dbałością o każdy szczegół. Umywalka została zabudowana meblami, które kryją pralkę ładowaną od frontu. Ściana przy umywalce została wykończona mozaiką, która nadaje wnętrzu unikatowy charakter. Ściana powyżej umywalki oraz zabudowa meblowa wykończona została lustrem, które optycznie powiększa pomieszczenie. Całość została wykończona w kontrastujących kolorach i materiałach, co sprawia, że jest to jedyna w swoim rodzaju łazienka luksusowa.

Jeśli szukasz architekta wnętrz, który zaprojektuje dla Ciebie luksusowe mieszkanie w Krakowie, to jestem w stanie Ci to zapewnić. Zaprojektowałem to mieszkanie z myślą o klientach, którzy cenią sobie wysoki standard wykończenia. Moja praca obejmuje kompleksowe wykończenie wnętrza, od projektowania mebli po wybór materiałów wykończeniowych. Zadbam o to, aby każde pomieszczenie było wyjątkowe i wykończone z dbałością o każdy szczegół.

Pozostałe zdjęcia: Pomysł na zabudowę telewizora w luksusowym mieszkaniu Pomysł na ścianę z telewizorem Pomysł na sufit podwieszany Pomysł na oświetlenie salonu oraz pomysł na sufit podwieszany w salonie Pomysł na połączenie salonu z otwartą luksusową kuchnią Pomysł na niewielką kuchnie w luksusowym wnętrzu salonu Pomysł na oświetlenie w salonie pomysłowa lampa stojąca Pomysł na oryginalne oświetlenie salonu oświetlenie sciany z telewizorem Pomysł na domowe biuro w eleganckim mieszkaniu Aranżacja wnętrza luksusowej sypialni  pomysł na sufit podwieszany w sypialni Pomysł na dekorację ścienną w sypialni Pomysł na przedpokój wejściowy z szafą wnękową pomysł na szafe wnękową Pomysł na trudną łazienkę pomysł na niewielką łazienkę Pomysł na łazienkę wykończoną mozaiką pomysł na niewielką łazienkę

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty