Nowoczesne wykończenie pokoju mlodzieżowego w apartamencie

Nazwa projektu

Projekt nowoczesnego ekskluzywnego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz inspiracji do realizacji swojego projektu mieszkania, to mieszkanie w Krakowie, które wykonałem jako architekt, może być dla Ciebie idealne. Projekt nowoczesnego, ekskluzywnego mieszkania został zaprojektowany z myślą o klientach, którzy cenią sobie wygodę i styl. W mieszkaniu zastosowano beżowo-białe kolory i czarne dodatki, co sprawia, że wystrój jest uniwersalny i pasuje do wielu różnych stylów.

Pokój młodzieżowy wykończony jest zgodnie z pozostałą częścią mieszkania. Wykorzystano tu ciemne meble, które doskonale współgrają z beżowo-białymi ścianami. Dodatkowo, aby dodać mieszkaniu odrobinę luksusu, zastosowano czarne, metalowe dodatki. Dzięki temu pokój może służyć jako pokój młodzieżowy lub gościnny.

Jeśli szukasz nowoczesnego, ekskluzywnego wykończenia swojego mieszkania, to projekt, który wykonałem jako architekt, może być dla Ciebie idealny. Nowoczesne wykończenie pokoju młodzieżowego w apartamencie w Krakowie jest doskonałym przykładem na to, jak można połączyć wygodę z luksusem.

Pozostałe zdjęcia: Eksluzywne wnętrze wykończone w wysokim standardzie Pomysł na nowoczesny salon w eleganckim apartamencie Pomysł na luksusowy salon w apartamencie w Krakowie Luksusowe dodatki w nowoczesnym salonie Pomysł na nowoczesny aneks kuchenny w apartamencie w Krakowie Nowoczesny aneks kuchenny Kuchnia lakierowana na wysoki połysk Ciekawy pomysł na aranżację aneksu kuchennego Biały aneks kuchenny Nowoczesny korytarz w eksluzywnym apartamencie Ciemna podłoga drewniana Pomysł na nowoczesny hol wejściowy w nowoczesnym mieszkaniu Nowoczesna łazienka z grafiką na ścianie Szare płytki w łazience Pomysł na duże lustro nad umywalką Obraz w łazience Pomysł na obraz w nowoczesnej łazience Eksluzywna łazienka z grafiką Pomysł na elegancki gabinet w apartamencie Pomysł na nowoczesny stolik kawowy Biały stolik kawowy Pomysł na dekorację mebli w gabinecie Dekoracja na meblach w pokoju Wykończenie ścian w toalety Pomysł na wykończenie WC Nowoczesne wykończenie niewielkiej toalety Pomysł na WC Wykończenie luksusowej sypialni Pomysł na nowoczesny zagłowek łóżka Pomysł na białą sypialnie  Sypialnia z grafiką nad łóżkiem Nowoczesne wykończenie pokoju mlodzieżowego w apartamencie Nowoczesny pokój gościnny Aranżacja wnętrz pokoju gościnnego Wykończenie wnętrz nowoczesnego pokoju gościnnego

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty