Ceglana ściana we wnętrzu Pomysł na cegłę we wnętrzu

Nazwa projektu

Projekt mieszkania na osiedlu Wiślane Tarasy

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Osiedle Wiślane Tarasy to projekt mieszkania, który został zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Wnętrza są wykończone z dbałością o szczegóły, a ściana dekoracyjna jest ozdobiona ręcznie wykonaną cegłą, pomalowaną na biały kolor. Ten zabieg nadaje wnętrzu niepowtarzalny charakter i tworzy harmonijne połączenie z nowoczesnymi meblami.

Projekt mieszkania na osiedlu Wiślane Tarasy jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających funkcjonalnego i stylowego mieszkania. Ściana dekoracyjna z cegły jest jednym z najbardziej efektownych elementów wystroju wnętrza. Wykonana ręcznie, pomalowana na biały kolor, tworzy niepowtarzalny charakter, który świetnie komponuje się z nowoczesnymi meblami.

Projekt mieszkania na osiedlu Wiślane Tarasy to idealny wybór dla osób szukających funkcjonalnego i stylowego mieszkania z unikalnymi elementami dekoracyjnymi. Ściana dekoracyjna z cegły pomalowanej na biały kolor to doskonały przykład tego, jak można połączyć nowoczesne meble z niepowtarzalnym charakterem wnętrza. Ręcznie wykonana cegła zapewnia niezapomniane wrażenia estetyczne i tworzy niepowtarzalny klimat.

Pozostałe zdjęcia: Projekt mieszkania w stylu nowoczesnym pomysl na nowoczesne mieszkanie Farba ceramiczna we wnętrzu Pomysł na zastosowanie farby ceramicznej Designerskie lampy w mieszkaniu Pomysł na nowoczesne lampy w mieszkaniu Ceglana ściana we wnętrzu Pomysł na cegłę we wnętrzu Pomysł na wnętrze z rzutnikiem i ekranem Ciekawy pomysł na oświetlenie sufitowe Pomysł na drewniane szafy w nowoczesnym korytarzu Pomysł na łóżko z tapicerowanym zagłówkiem Pomysł na łazienkę z grafiką Pomysł na ciekawe akcesoria łazienkowe nowoczesny uchwyt na papier toaletowy

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty