Sypialnia w kolorach ecru z dużym łóżkiem i tapetą na ścianie

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu w odcieniach brązu w Krakowie

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym projektem wnętrz domu w Krakowie. Nasz projekt został zaprojektowany w odcieniach brązu i ecru, aby stworzyć uroczy i spokojny klimat. W centrum sypialni rodziców znajduje się duże, przytulne łóżko, które jest idealnym miejscem do odpoczynku. Dodatkowo, aby wzbogacić wnętrze, zastosowaliśmy elegancką tapetę na ścianie, która nadaje wnętrzu lekkości i subtelności. Projekt wnętrz domu w odcieniach brązu w Krakowie to idealne połączenie nowoczesnego stylu z klasycznym wystrojem.

Jako architekci wnętrz, naszym celem jest stworzenie przestrzeni, która będzie wygodna i funkcjonalna, a jednocześnie będzie wyglądać pięknie. Wierzymy, że nasz projekt sypialni w kolorach ecru z dużym łóżkiem i tapetą na ścianie spełnia te wymagania. Został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie użytkowników, a jednocześnie z dbałością o detale, aby stworzyć wyjątkową przestrzeń.

Jeśli szukasz inspiracji do stworzenia wyjątkowego i pięknego wnętrza, zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem. Projekt wnętrz domu w odcieniach brązu w Krakowie jest idealnym przykładem, jak łączyć klasyczny styl z nowoczesnymi elementami. Dzięki naszemu projektowi możesz stworzyć wyjątkowe wnętrze, które będzie idealnym miejscem do relaksu i wypoczynku.

Pozostałe zdjęcia: Salon w kolorach brązu i beżu z białym lakierowanym stolikiem kawowym Kominek narożny w salonie, pomysł na kominek w salonie Pomysł na kominek narożny w salonie, pomysł na miejsce na drewno w salonie Pomysł na kuchnię w kolorach bieli i brązu Pomysł na oddzielenie kuchni od salonu Pomysł na wykończenie ścian korytarzu, szafa z lustrem Biała łazienka z prysznicem i umywalką wiszącą Żaluzje drewniane w białej łazience z prysznicem Sypialnia w kolorach ecru z dużym łóżkiem i tapetą na ścianie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty