Zdjęcie balustrady w hotelowej klatce schodowej

Nazwa projektu

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic - Wnętrza przestrzeni wspólnych

Kategoria

projekty wnêtrz hoteli

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic to projekt wnętrz przestrzeni wspólnych, który został zrealizowany przez architekta. Projekt został zaprojektowany z myślą o gościach hotelowych, którzy szukają komfortu i luksusu. Przestrzeń wspólna została zaprojektowana w stylu nowoczesnym, z uwzględnieniem tradycyjnych elementów architektonicznych. Ściany wykończone są drewnem, a podłogi pokryte są drewnianymi panelami. Balustrada w hotelowej klatce schodowej jest wykonana z drewna i szkła, co daje wrażenie przestronności i luksusu. Oświetlenie jest zaprojektowane w taki sposób, aby wyeksponować piękno wnętrza. Wszystkie elementy wnętrza zostały dobrane zgodnie z wytycznymi projektu, aby zapewnić gościom hotelowym wyjątkowe doświadczenia.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic to projekt architektoniczny, który został zrealizowany zgodnie z wymaganiami gości hotelowych. Projekt został zaprojektowany w stylu nowoczesnym, z uwzględnieniem tradycyjnych elementów architektonicznych. Ściany wykończone są drewnem, a podłogi pokryte są drewnianymi panelami. Balustrada w hotelowej klatce schodowej jest wykonana z drewna i szkła, co daje wrażenie przestronności i luksusu. Oświetlenie jest zaprojektowane w taki sposób, aby wyeksponować piękno wnętrza. Wszystkie elementy wnętrza zostały dobrane zgodnie z wytycznymi projektu, aby zapewnić gościom hotelowym wyjątkowe doświadczenia.

Projekt Hotelu Młyn Jacka k/Wadowic to doskonały przykład projektowania wnętrz przestrzeni wspólnych. Został on zaprojektowany z myślą o gościach hotelowych, którzy szukają luksusu i komfortu. Przestrzeń wspólna została zaprojektowana w stylu nowoczesnym, z uwzględnieniem tradycyjnych elementów architektonicznych. Ściany wykończone są drewnem, a podłogi pokryte są drewnianymi panelami. Balustrada w hotelowej klatce schodowej jest wykonana z drewna i szkła, co daje wrażenie przestronności i luksusu. Oświetlenie jest zaprojektowane w taki sposób, aby wyeksponować pięk

Pozostałe zdjęcia: Zdjęcie recepcji w hotelu czterogwiazdkowym Zdjęcie lobby baru oraz recepcji w Hotelu Młyn Jacka Zdjęcie baru w strefie holu wejściowego w hotelu czterogwiazdkowym Detal wykończenia lady baru i recepcji w hotelu Zdjęcie sufitu drewnianego w recepcji w Hotelu Młyn Jacka Konstrukcja nośna stalowa sufitu w hotelu Dekoracje w holu głównym w Hotelu Młyn Jacka Zdjęcie klatki schodowej w hotelu czterogwiazdkowym Zdjęcie balustrady w hotelowej klatce schodowej Zdjęcie hotelowego korytarza w Hotelu Młyn Jacka Hotelowe foyer z dekoracyjnym sufitem i częścią wypoczynkową Dekoracje w hotelowym foyer i korytarzu Niewielka hotelowa sala konferencyjna Hotelowa restauracja zaprojektowana w piwnicy budynku Dekoracyjna ściana betonowa w hotelowej restuaracji Kamienne słupy w hotelowej restuaracji w piwnicy budynku

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty