Nowoczesne oświetlenie salonu z aneksem kuchennym w niewielkim apartamancie

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz nowoczesnego mieszkania w Browar Lubicz

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz inspiracji do stworzenia nowoczesnego wnętrza, to nasz projekt aranżacji wnętrz w Browar Lubicz jest idealnym rozwiązaniem. Zamiast chłodnej i szarej kolorystyki, postanowiliśmy połączyć kolory i dodatki, aby stworzyć przytulne i delikatne wnętrze. Oświetlenie odgrywa ważną rolę w tym projekcie, łącząc wszystkie elementy w spójną całość. Zastosowaliśmy oświetlenie ledowe, kinkiety i oświetlenie sufitowe użytkowe w celu stworzenia scen oświetleniowych, które spełnią wszystkie potrzeby użytkownika.

Jeśli chcesz stworzyć nowoczesne wnętrze, które pozostanie przytulne i delikatne, nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Zastosowane oświetlenie sprawia, że wnętrze jest jeszcze bardziej przyjemne, a kolory i dodatki tworzą spójną całość.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem aranżacji wnętrz w Browar Lubicz. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć nowoczesne i przytulne wnętrze, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesne wnętrze salonu w kolorach beżu z czarnymi dekoracjami Aranżacja wnętrz nowoczesnego apartamentu dwupokojowego z sypialnią Wnętrze nowoczesnego apartamentu na terenie Browar Lubicz w Krakowie Wnętrze nowoczesnej jadalni w apartamencie z aneksem kuchennym Projekt nowoczesnej jadalni połączonej z salonem Projekt nowoczesnego aneksu kuchennego apartamencie Nowoczesne oświetlenie salonu z aneksem kuchennym w niewielkim apartamancie Pomysł na wykończenie ściany w kuchni nad blatem roboczym Pomysł na nowoczesną sypialnię z ciekawym oświetleniem Pomysł na szafę w sypialni Pomysł na nowoczesne wnętrze sypialni pomysł na ścianę za łóżkiem Pomysł na wykończenie ściany za łóżkiem pomysł na wykończenie szafy Ciekawy pomysł na wykończenie szafy w niewielkiej sypialni Pomysł na aranżację ściany za łóżkiem pomysł na ciekawe wnętrze sypialni Pomysł na wykończenie łazienki z prysznicem w nowoczesnym apartamencie Pomysł na aranżację ściany z umywalką w niewielkiej łazience Pomysł na aranżację ścian w niewielkiej łazience w nowoczesnym apartamencie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty