Sposób ukrycia drzwi przesuwnych w mieszkaniu

Nazwa projektu

Aranżacji wnętrz salonu z aneksem kuchennym i jadalnią

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Ciesz się pięknem i funkcjonalnością naszego projektu aranżacji wnętrz salonu z aneksem kuchennym i jadalnią. Wykorzystaliśmy nowoczesne techniki wykończenia i zastosowaliśmy ciekawe rozwiązanie - ukrycie drzwi przesuwnych w zabudowie wykończonej szkłem lakobel. Sposób ukrycia drzwi przesuwnych w mieszkaniu wygląda znakomicie i wprowadza do wnętrza przytulny klimat. Ściany salonu swobodnie przenikają w strefę korytarza tworząc spójne wnętrze. Korytarz zaprojektowano w kolorach jasnych i ciepłych, a podział sufitu podwieszanego nawiązuje do elementów wykończeniowych na ścianach i podłodze.

Nasz projekt jest wyjątkowy i zapewnia wygodę użytkowania. Przemyślane i nowoczesne wnętrze sprawia, że domownicy czują się w nim komfortowo. Zastosowane techniki wykończenia i dekoracji wnętrz sprawiają, że projekt jest nie tylko estetyczny, ale również funkcjonalny.

Jeśli szukasz wyjątkowego i nowoczesnego projektu wnętrza, to nasz projekt aranżacji wnętrz salonu z aneksem kuchennym i jadalnią jest idealnym rozwiązaniem. Łączy w sobie piękno i funkcjonalność, a także wyjątkowy sposób ukrycia drzwi przesuwnych w mieszkaniu. Sprawdź nasz projekt i przekonaj się, jak wygodne i przytulne może być Twoje wnętrze!

Pozostałe zdjęcia: Projekt nowoczesnej niewielkiej jadalni połączonej z kuchnią i salonem Pomysł na mały salon połączony z aneksem kuchennym i jadalnią Biały aneks kuchenny w małym salonie Aranżacja małego salonu Pomysł na ścianę z wiszącym telewizorem Aranżacja wnętrza małego salonu z aneksem kuchennym Aranżacja okna w salonie Pomysł na siedzisko przy oknie Pomysł na ustawienie mebli w małym wnętrzu salonu z aneksem kuchennym Sposób ukrycia drzwi przesuwnych w mieszkaniu Pomysł na wykończenie ścian korytarza połączenie korytarza z salonem Pomysłowa szafa w przedpokoju mieszkania

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty