Antracytowa przestrzenna dekoracja ściany za łóżkiem w sypialni

Nazwa projektu

Wnętrza mieszkania na osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz wyjątkowych wnętrz mieszkalnych, to projekt osiedla Dębowe Tarasy w Katowicach jest idealnym rozwiązaniem! W dużej, przestronnej sypialni możesz wykorzystać antracytowe odcienie dekoracji ściany za łóżkiem. Przestrzenna dekoracja na ścianie może być wykonana z płytki polerowanej gresowej, szkła lakobel lub zabudowy meblowej z płyty lakierowanej MDF na wysoki połysk. Aby podkreślić drewniany panel zagłówka łóżka, możesz zastosować podświetlenie liniowe LED.

Jeśli chcesz stworzyć wyjątkowe, nowoczesne wnętrze, które będzie wyglądać pięknie i przyciągać uwagę, to projekt osiedla Dębowe Tarasy w Katowicach jest idealnym rozwiązaniem. Możesz wybrać z szerokiej gamy materiałów, które są wytrzymałe, trwałe i łatwe w utrzymaniu.

Osiedle Dębowe Tarasy w Katowicach to projekt, który oferuje piękne, przestronne i nowoczesne wnętrza mieszkalne. Wykorzystując wysokiej jakości materiały, możesz stworzyć wyjątkowe wnętrze, które będzie wyglądać pięknie i przyciągać uwagę.

Pozostałe zdjęcia: Czarna ściana w salonie apartamentu na osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach Antracytowa przestrzenna dekoracja ściany za łóżkiem w sypialni Pomysł na wykończenie łazienki w mieszkaniu w budynku wielorodzinnym w Katowicach

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty