Ściana tapicerowana za łóżkiem w sypialni dwuosobowej

Nazwa projektu

Projekt wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie to przestronne, nowoczesne wnętrze, które zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie i wyrafinowanym stylu. Elementem zastanym w pomieszczeniu była wykładzina w kolorze szarym, do której projekt musiał dopasować się kolorystycznie. Ściana za łóżkiem w sypialni dwuosobowej została wykończona tapicerowanymi panelami wykonanymi na zamówienie. Zagłówek wykonano z płyty drewnopodobnej w kolorze kontrastującym z szarościami wnętrza, co nadaje pomieszczeniu elegancji i przytulności. Tapicerka wybrana do projektu jest wytrzymała i łatwa w utrzymaniu czystości, dzięki czemu mieszkanie jest wygodne i trwałe.

Projekt wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie został zaprojektowany z myślą o wygodzie i wyrafinowanym stylu. Ściana tapicerowana za łóżkiem w sypialni dwuosobowej w połączeniu z kontrastującymi kolorami i wykończeniami tworzy przytulne wnętrze, w którym można się zrelaksować. Meble i dodatki zostały dobrane z myślą o komforcie i wygodzie, a jednocześnie wyglądają elegancko i nowocześnie.

Projekt wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie to nowoczesne wnętrze, które zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie i wyrafinowanym stylu. Tapicerowana ściana za łóżkiem w sypialni dwuosobowej połączona z kontrastującymi kolorami i wykończeniami tworzy przytulne i eleganckie wnętrze, w którym można się zrelaksować. Meble i dodatki zostały dobrane z myślą o komforcie i wygodzie, a jednocześnie są trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości.

Pozostałe zdjęcia: Zabudowa mebli w aneksie kuchennym połączonym z jadalnią Salon z jadalnią i aneksem kuchennym w mieszkaniu na wynajem Połączenie sofy ze stołem jadalnianym w mieszkaniu Aneks kuchenny w mieszkaniu na wynajem w Krakowie Ustawienie sofy w salonie połączonym z jadalnią Jadalnia w mieszkaniu z otwartym salonem Ściana z telewizorem wiszącym w otwartym salonie Salon z wiszącym telewizorem w mieszkaniu na wynajem Toaletka w sypialni dwuosobowej Projekt wnętrz sypialni dwuosobowej w mieszkaniu na wynajem Sypialnia dwuosobowa w mieszkaniu na wynajem Ściana tapicerowana za łóżkiem w sypialni dwuosobowej Sypialnia w standardzie pokoju hotelowego dwuosobowego Ściana z telewizorem wiszącym w sypialni dwuosobowej Projekt toaletki z dużym lustrem Nowoczesna łazienka z ciekawym oświetleniem Nowoczesna łazienka o wysokim standardzie wykończenia Ekskluzywna łazienka o wysokim standardzie wykończenia Luksusowa łazienka w mieszkaniu na wynajem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty