Nowoczesna sypialnia w odcieniach szarości

Nazwa projektu

Nowoczesne wnętrza domu z industrialnymi akcentami

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Czarujący industrialny akcent wnętrza sypialni tworzy geometrycznie rozrzeźbiona ściana z zagłówkiem łóżka. Ściana wykończona została tynkiem strukturalnym o fakturze betonu, a jej dodatkowym urozmaiceniem jest lakierowana biała płyta zawieszona nad łóżkiem. Drewniany zagłówek wykończony podświetleniem tworzy harmonijną kompozycję z otaczającymi go elementami. Biele i szarości ocieplone zostały ciepłą, drewnianą podłogą, dzięki czemu całość nabrała przytulnego charakteru.

Ten nowoczesny projekt wnętrza to idealne połączenie industrialnych akcentów z przytulnym wystrojem. Wykończenie ściany tynkiem strukturalnym o fakturze betonu wraz z lakierowaną białą płytą i drewnianym zagłówkiem z podświetleniem tworzą unikalną kompozycję. Przytulny charakter wnętrza podkreśla ciepła, drewniana podłoga.

Ten projekt wnętrza to idealne połączenie industrialnych akcentów z przytulnym wystrojem. Nowoczesna sypialnia w odcieniach szarości to wyjątkowa aranżacja, którą zachwyci każdy, kto ceni sobie wyrafinowany styl i wygodę.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna kuchnia z ceglanym akcentem Nowoczesna kuchnia z cegłą na ścianach Cegła ręcznie formowana we wnętrzu kuchni Jadalnia w industrialnym stylu Strefa dzienna w stylu loft Panele dekoracyjne na ścianie Industrialna klatka schodowa w domu jednorodzinnym Oświetlenie dekoracyjne klatki schodowej Dębowe schody w domu jednorodzinnym Klatka schodowa z ceglanym akcentem Podświetlenie ceglanej ściany na klatce schodowej Oświetlenie nastrojowe led w profilu z osłonką mleczną Nowoczesna łazienka z drewnianymi akcentami Nowoczesna łazienka z wanną Łazienka z wanną w odcieniach szarości Nowoczesna sypialnia w odcieniach szarości Nowoczesna sypialnia w domu jednorodzinnym Sypialnia z drewnem w odcieniach szarości Wiszący regał w nowoczesnej sypialni Nowoczesny korytarz w domu jednorodzinnym Nowoczesny hol wejściowy w domu jednorodzinnym Nowoczesny hol wejściowy z drewnianymi lamelami

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty