Projekt łazienki w kolorze czarnym

Nazwa projektu

Projekt mieszkania dwupokojowego na krakowskim Kazimierzu

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz projektu mieszkania dwupokojowego, który zaprojektowano zgodnie z najnowszymi trendami, to nasz projekt mieszkania na krakowskim Kazimierzu jest idealny dla Ciebie. Nasz projekt został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie mieszkańców, a także o zachowaniu ich prywatności.

Projekt zawiera wygodne i przestronne pokoje, w tym salon z otwartą kuchnią, sypialnię i łazienkę. Wszystkie pokoje są wykończone w nowoczesnym stylu i wyposażone w wysokiej jakości meble i sprzęt. Łazienka została zaprojektowana w czarnym kolorze, aby nadać pomieszczeniu elegancki i luksusowy wygląd.

Jeśli szukasz nowoczesnego projektu mieszkania dwupokojowego, nasz projekt mieszkania na krakowskim Kazimierzu jest idealnym rozwiązaniem. Zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie mieszkańców, nasz projekt zawiera przestronne i wygodne pokoje, w tym salon z otwartą kuchnią, sypialnię i łazienkę w kolorze czarnym. Wykończony w nowoczesnym stylu i wyposażony w wysokiej jakości meble i sprzęt, nasz projekt mieszkania na krakowskim Kazimierzu jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Pozostałe zdjęcia: Projekt nowoczesnego salonu z projektorem Projekt aneksu kuchennego z wysoką zabudową meblową Propozycja nowoczesnego aneksu kuchennego Projekt salonu z miejscem do pracy Projekt dużego salonu połączonego z kuchnią Projekt małego holu wejściowego Projekt nowoczesnej sypialni z ciekawym zagłówkiem Projekt klasycznej sypialni z garderobą Projekt sypialni z grafiką na ścianie Projekt łazienki w kolorze czarnym Projekt małej  łazienki z prysznicem Propozycja małej łazienki z nowoczesną grafiką Aranżacja małej toalety  ciemne flizy na ścianie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty