Projekt dużego salonu połączonego z kuchnią

Nazwa projektu

Projekt mieszkania dwupokojowego na krakowskim Kazimierzu

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz pomysłu na urządzenie swojego mieszkania dwupokojowego na krakowskim Kazimierzu, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Zdjęcie przedstawia duży salon połączony z kuchnią, który został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. Oryginalnym pomysłem jest wzór na ścianie z płyt g-k, który dodaje wyjątkowego charakteru całemu wnętrzu. Jego delikatność współgra z innymi elementami wyposażenia wnętrz, tworząc harmonijną całość. Wszystkie meble zostały wybrane zgodnie z najnowszymi trendami, aby zapewnić maksymalny komfort i wygodę w codziennym życiu.

Kolorystyka wnętrza jest stonowana, dzięki czemu pomieszczenie jest przytulne i pełne ciepła. Ściany zostały pomalowane na jasny kolor, który optycznie powiększa przestrzeń. Dodatkowo, w salonie znajduje się duża ilość naturalnego światła, dzięki czemu pomieszczenie jest jasne i przyjemne.

Projekt mieszkania dwupokojowego na krakowskim Kazimierzu to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie komfort i wygodę. Wybór mebli, kolorów i materiałów wykończeniowych został dobrany tak, aby stworzyć przytulne i eleganckie wnętrze, w którym każdy będzie czuł się swobodnie.

Pozostałe zdjęcia: Projekt nowoczesnego salonu z projektorem Projekt aneksu kuchennego z wysoką zabudową meblową Propozycja nowoczesnego aneksu kuchennego Projekt salonu z miejscem do pracy Projekt dużego salonu połączonego z kuchnią Projekt małego holu wejściowego Projekt nowoczesnej sypialni z ciekawym zagłówkiem Projekt klasycznej sypialni z garderobą Projekt sypialni z grafiką na ścianie Projekt łazienki w kolorze czarnym Projekt małej  łazienki z prysznicem Propozycja małej łazienki z nowoczesną grafiką Aranżacja małej toalety  ciemne flizy na ścianie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty