Recepcja w salonie piękności

Nazwa projektu

Salon Special Day SPA w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz handlowych i us³ugowych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Zrealizowany projekt salonu piękności emanuje aurą spokoju i lekkości. Wszystko za sprawą dobranych materiałów dekoracyjnych ścian. Mały mebel recepcyjny w swojej nietypowej formie nadaje wnętrzu oryginalności. Niewielki meble dzięki swojej formie jest lekki i jednocześnie nowoczesny. Po prawej stronie ujęcia widać fontannę nitkową która nadaje wnętrzu oryginalnego klimatu. Połączenie odbijających płaszczyzn podłogi i mebli zestawione są ze ścianami i strukturalnej formie, ściany wykończono piaskowcem.

Pozostałe zdjęcia: Recepcja w salonie piękności Wnętrza salonu kosmetycznego - projekt recepcji Projekt recepcji w salonie kosmetycznym Projekt lady recepcyjnej w salonie kosmetycznym Mebel lady recepcyjnej w salonie SPA Detal mebla recepcji w salonie piękności w Krakowie Dekoracja w recepcji w salonie SPA Fontanna nitkowa w strefie wejścia Dekoracja wnętrza salonu piękności Klatka schodowa w salonie kosmetycznym Pomysł na strefę wejścia w lokalu usługowym salonie SPA Ciekawa dekoracja ściany w salonie kosmetycznym Pomysl na dekorację sufitu w salonie piękności Pomysł aranżacji ściany na klatce schodowej w salonie kosmetycznym Oryginalna lampa we wnętrzu lokalu usługowego Pomysł na dekorację wnętrza usługowego w salonie SPA Wnętrze gabinetu kosmetycznego w salonie SPA Pomysł na wnętrze gabinetu kosmetycznego , aranżacja ściany i sufitu Dekoracja ściany w gabinecie kosmetycznym Wnętrze gabinetu odnowy biologicznej Aranżacja wnętrza gabinetu odnowy biologicznej Pomysł na wnętrze gabinetu odnowy bliologicznej Aranżacja wnętrza gabinetu masażu w salonie SPA Ciekawa dekoracja podłogi we wnętrzu lokalu usługowego Ciekawy pomysł na oświetlenie łazienki w salonie SPA Ciekawa aranżacja oświetlenia w gabinecie kosmetycznym Podświetlona wnęka na ścianie w gabinecie kosmetycznym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty