Łóżko tapicerowane w sypialni w mieszkaniu inwestycyjnym

Nazwa projektu

Wnętrza mieszkania dwupokojowego pod wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz pomysłu na wynajem mieszkania dwupokojowego w Krakowie, to jest to idealny projekt dla Ciebie. Przygotowaliśmy piękne wnętrze, które łączy w sobie szarość z akcentami drewnianymi. Łóżko tapicerowane w sypialni wykończone jest tkaniną w kolorze szarego melanżu. Po lewej stronie znajduje się szafa wnękowa wykonana z płyty meblowej lakierowanej, która dodaje całości elegancji.

Nasz projekt to doskonała okazja, aby wynająć mieszkanie zarówno na krótki, jak i długi okres. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zarabiać na wynajmie mieszkań. Wykorzystaliśmy najlepsze materiały i nowoczesne technologie, aby zapewnić Ci komfort i bezpieczeństwo.

Jeśli chcesz zainwestować w wynajem mieszkania dwupokojowego w Krakowie, to nasz projekt jest idealny dla Ciebie. Zaprojektowaliśmy wnętrze, które zapewni Ci wygodę i komfort. Wykorzystaliśmy najlepsze materiały i nowoczesne technologie, aby zapewnić Ci wyjątkowe doświadczenia.

Pozostałe zdjęcia: Aneks kuchenny w komfortowym mieszkaniu pod wynajem Stół jadalniany połączony z blatem kuchennym Drzwi przesuwne w niewielkim mieszkaniu Duże lustro we wnętrzu niewielkiego mieszkania Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym Biała lakierowana zabudowa telewizora wykonana z płyty meblowej Jak optycznie powiększyć niewielką przestrzeń w mieszkaniu Sufit podwieszany w niewielkim mieszkaniu Ciemny blat kuchenny we wnętrzu nowoczesnego mieszkania Łazienka z dużym lustrem i szafką nad umywalką Wnęka na prysznic w niewielkiej łazience Pomysł na zastosowanie luster w niewielkiej łazience w mieszkaniu Szafa wnękowa na zabudowaną pralkę w niewielkiej łazience Płytki dekoracyjne gresowe na podłodze w łazience Łóżko tapicerowane w sypialni w mieszkaniu inwestycyjnym Szafa wnękowa w sypialni z frontem lakierowanym na wysoki połysk Połączenie sypialni z salonem z aneksem kuchennym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty