Wykończenie wnętrz nowoczesnego pokoju gościnnego

Nazwa projektu

Projekt nowoczesnego ekskluzywnego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz inspiracji do urządzenia nowoczesnego ekskluzywnego mieszkania w Krakowie, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Pokój gościnny został wykończony w kolorach bieli i beżu, przełamany czarnymi dodatkami. Eleganckie wykończenie wnętrza w połączeniu z praktycznym wyposażeniem tworzy wyjątkową atmosferę. Czarne dodatki w postaci grafik wiszących na ścianie doskonale przełamują monochromatyczny wyraz wnętrza, tworząc jednocześnie przytulny i nowoczesny klimat.

Nasz projekt został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających Klientach. Nowoczesne wykończenie wnętrz w połączeniu z wysokiej jakości materiałami i wyposażeniem tworzy niepowtarzalny klimat. Nasz zespół architektów wykorzystał najnowsze trendy w aranżacji wnętrz, aby stworzyć miejsce, które będzie nie tylko piękne, ale i praktyczne.

Jeśli szukasz inspiracji do urządzenia swojego mieszkania, to nasz projekt nowoczesnego ekskluzywnego mieszkania w Krakowie jest idealnym rozwiązaniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami, aby przekonać się, jak wyglądałoby Twoje wymarzone mieszkanie.

Pozostałe zdjęcia: Eksluzywne wnętrze wykończone w wysokim standardzie Pomysł na nowoczesny salon w eleganckim apartamencie Pomysł na luksusowy salon w apartamencie w Krakowie Luksusowe dodatki w nowoczesnym salonie Pomysł na nowoczesny aneks kuchenny w apartamencie w Krakowie Nowoczesny aneks kuchenny Kuchnia lakierowana na wysoki połysk Ciekawy pomysł na aranżację aneksu kuchennego Biały aneks kuchenny Nowoczesny korytarz w eksluzywnym apartamencie Ciemna podłoga drewniana Pomysł na nowoczesny hol wejściowy w nowoczesnym mieszkaniu Nowoczesna łazienka z grafiką na ścianie Szare płytki w łazience Pomysł na duże lustro nad umywalką Obraz w łazience Pomysł na obraz w nowoczesnej łazience Eksluzywna łazienka z grafiką Pomysł na elegancki gabinet w apartamencie Pomysł na nowoczesny stolik kawowy Biały stolik kawowy Pomysł na dekorację mebli w gabinecie Dekoracja na meblach w pokoju Wykończenie ścian w toalety Pomysł na wykończenie WC Nowoczesne wykończenie niewielkiej toalety Pomysł na WC Wykończenie luksusowej sypialni Pomysł na nowoczesny zagłowek łóżka Pomysł na białą sypialnie  Sypialnia z grafiką nad łóżkiem Nowoczesne wykończenie pokoju mlodzieżowego w apartamencie Nowoczesny pokój gościnny Aranżacja wnętrz pokoju gościnnego Wykończenie wnętrz nowoczesnego pokoju gościnnego

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty