Dekoracyjna ściana betonowa w hotelowej restuaracji

Nazwa projektu

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic - Wnętrza przestrzeni wspólnych

Kategoria

projekty wnêtrz hoteli

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Hotel Młyn Jacka to wyjątkowy projekt architektoniczny, który został zaprojektowany i wykonany w celu stworzenia wyjątkowej przestrzeni wspólnej. Wnętrza tego hotelu są zaprojektowane tak, aby zapewnić gościom wyjątkowe doświadczenie, które pozostanie z nimi na długo. Zostały one zaprojektowane z myślą o komforcie i luksusie, a także z myślą o funkcjonalności.

Na zdjęciu widzimy dekoracyjną ścianę betonową w restauracji hotelowej. Ściana ta została zaprojektowana w taki sposób, aby stanowiła piękną ozdobę wnętrza i stworzyła wyjątkowy klimat. Ściana ta została wykonana z trwałego betonu, który jest odporny na uszkodzenia i zapewnia trwałość.

Jeśli szukasz wyjątkowego projektu architektonicznego, który zapewni Ci wyjątkowe doświadczenie, to Hotel Młyn Jacka jest idealnym miejscem. Został zaprojektowany z myślą o komforcie i luksusie, a także z myślą o funkcjonalności. Wnętrza przestrzeni wspólnych są pięknie ozdobione, a trwały beton stanowi piękną ozdobę wnętrza. Zdecydowanie warto odwiedzić ten hotel, aby doświadczyć wyjątkowego klimatu i luksusu.

Pozostałe zdjęcia: Zdjęcie recepcji w hotelu czterogwiazdkowym Zdjęcie lobby baru oraz recepcji w Hotelu Młyn Jacka Zdjęcie baru w strefie holu wejściowego w hotelu czterogwiazdkowym Detal wykończenia lady baru i recepcji w hotelu Zdjęcie sufitu drewnianego w recepcji w Hotelu Młyn Jacka Konstrukcja nośna stalowa sufitu w hotelu Dekoracje w holu głównym w Hotelu Młyn Jacka Zdjęcie klatki schodowej w hotelu czterogwiazdkowym Zdjęcie balustrady w hotelowej klatce schodowej Zdjęcie hotelowego korytarza w Hotelu Młyn Jacka Hotelowe foyer z dekoracyjnym sufitem i częścią wypoczynkową Dekoracje w hotelowym foyer i korytarzu Niewielka hotelowa sala konferencyjna Hotelowa restauracja zaprojektowana w piwnicy budynku Dekoracyjna ściana betonowa w hotelowej restuaracji Kamienne słupy w hotelowej restuaracji w piwnicy budynku

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty