Grafika w toalecie pomysł na grafikę w toalecie

Nazwa projektu

Projekt aranżacji mieszkania w Krakowie, ul.Smętna

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz pomysłu na oryginalną aranżację swojej łazienki, to nasz Projekt aranżacji mieszkania w Krakowie, ul.Smętna to idealne rozwiązanie. W naszym projekcie wykorzystaliśmy grafikę w toalecie, aby wzbogacić wystrój łazienki. Wielkoformatowa wizualizacja na ścianie z miską wc stanowi piękne dopełnienie całej kompozycji w białej łazience.

Jako architekci staramy się, aby nasze projekty były wyjątkowe i niepowtarzalne. Wykorzystujemy najnowsze trendy w aranżacji wnętrz, aby nasze projekty były jak najbardziej atrakcyjne. W naszym Projekcie aranżacji mieszkania w Krakowie, ul.Smętna wykorzystaliśmy wyjątkowe grafiki w toalecie, aby podkreślić oryginalność i wyjątkowość tego wyjątkowego miejsca.

Jeśli szukasz pomysłu na oryginalną aranżację swojej łazienki, to nasz Projekt aranżacji mieszkania w Krakowie, ul.Smętna to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Wykorzystaliśmy grafikę w toalecie, aby wzbogacić wystrój łazienki. Wielkoformatowa wizualizacja na ścianie z miską wc stanowi piękne dopełnienie całej kompozycji w białej łazience.

Pozostałe zdjęcia: Projekt salonu na poddaszu ciekawy regał na poddaszu Projekt anneksu kuchennego w salonie na poddaszu Aranżacja aneksu kuchennego w salonie na poddaszu Aranżacja wnętrz korytarza w mieszkaniu Pomysła na wykończenie ścian korytarza Łazienka w drewnie wykończenie ścian łazienki w drewnie Aranżacja wnętrza jesnej łazienki z prysznicem Wnętrza sypialnie w nowoczesnych kolorach Inspiracja dla projektu wnętrz sypialni Wnętrza łazienki w drewnie Grafika w toalecie pomysł na grafikę w toalecie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty