Aranżacja dużego wiatrołapu

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu w stylu skandynawskim

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Witamy na stronie projektu wnętrz domu w stylu skandynawskim! Jeżeli poszukujesz inspiracji do aranżacji swojego wnętrza, to jesteś we właściwym miejscu. Nasza firma projektowa specjalizuje się w tworzeniu unikalnych i funkcjonalnych przestrzeni, które emanują prostotą, naturalnością i harmonią.

Aranżacja dużego wiatrołapu to jedno z naszych najnowszych osiągnięć. W celu poprawienia proporcji tego długiego i wąskiego pomieszczenia, zastosowaliśmy kilka innowacyjnych rozwiązań. Przede wszystkim, duże lustro ścienne zostało umieszczone w strategicznym miejscu, aby optycznie poszerzyć przestrzeń. Dzięki temu trikowi, wiatrołap zyskał na przestronności i jasności. Ponadto, część sufitu pomalowaliśmy na czarno, co skutecznie skróciło wizualnie pomieszczenie, nadając mu nowoczesny i elegancki charakter.

Nasza praca opiera się na dbałości o detale i harmonię elementów. Dlatego fronty szafy w zabudowie zostały wykonane z tego samego materiału co okładzina sąsiedniej ściany. Dzięki temu osiągnęliśmy spójny wygląd wnętrza i dodaliśmy mu wyjątkowego uroku. Projekt ten to tylko jedno z wielu przykładów naszych umiejętności i kreatywności. Jeżeli szukasz inspiracji do stworzenia nowoczesnego, przytulnego i funkcjonalnego wnętrza w stylu skandynawskim, to zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio i skontaktowania się z nami. Jesteśmy gotowi, aby stworzyć dla Ciebie wymarzoną przestrzeń, która spełni Twoje oczekiwania i wzbogaci Twoje życie.

Pozostałe zdjęcia: Aranżacja dużego wiatrołapu Domowe biuro z funkcją pokoju gościnnego Aranżacja wnętrz domowego biura Hall w domu jednorodzinnym Aranżacja domowej galerii na klatce schodowej Kontrastowa łazienka z drewnianymi elementami Czerń, biel i drewno w aranżacji łazienki Projekt przestronnej łazienki z dekoracyjnym sufitem Strefa kąpielowa utrzymana w ciemnej kolorystyce Projekt nowoczesnej kuchni z wyspą Minimalistyczna kuchnia typu open-space Aranżacja salonu w jasnych barwach Aranżacja kompaktowej toalety Niewielka toaleta w luksusowym wydaniu Toaleta z efektownym lustrem Elegancka toaleta o ograniczonym metrażu Wiatrołap w domu jednorodzinnym Hall wejściowy domu jednorodzinnego Nowoczesna aranżacja długiego korytarza Aranżacja szaf w przedpokoju

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty