Podłoga orzech amerykański w luksusowym mieszkaniu w Krakowie

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz luksusowego i komfortowego mieszkania

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Oferujemy Państwu luksusową i komfortową aranżację wnętrz w mieszkaniu w Krakowie. Naszym zdaniem, najważniejszym elementem wystroju wnętrza jest podłoga. Dlatego też, wybraliśmy dla Państwa naturalny panel drewniany z orzecha amerykańskiego. Orzech amerykański to jeden z najdroższych materiałów podłogowych, jednak jego właściwości sprawiają, że występuje on tylko w postaci panelu podłogowego. Dzięki temu, podłoga w mieszkaniu będzie wyglądać niezwykle luksusowo i ekskluzywnie.

Orzech amerykański charakteryzuje się wysoką twardością, jednak jest on również podatny na zmiany temperatury i wilgotności. Z tego powodu, orzech amerykański występuje tylko jako panel drewniany, a nie jako drewno lite. Dzięki temu, podłoga w mieszkaniu będzie wyglądać niezwykle luksusowo i ekskluzywnie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo więcej informacji o naszych projektach i realizacjach wnętrz. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania i pozwoli stworzyć wyjątkowe wnętrze w Państwa domu.

Pozostałe zdjęcia: Salon połączony z kuchnią w kolorach bieli i brązu płytki ceramiczne na ścianie Pomysł na sufit podwieszany i podświetlony światłem led Pomysł na wykończenie ściany za sofą w salonie połączonym w kuchnią Podłoga orzech amerykański w luksusowym mieszkaniu w Krakowie Pomysł na szafę w przedpokoju szafa z grafiką na drzwiach Zabudowa szafy w holu wejściowym drzwi pokojowe z grafiką Ściana za sofą w salonie pomysł na wykończenie ściany Nowoczesna eksluzywna sypialnia pomysł na szafę w sypialni Szkło lakobel na ścianie pomysł na wykończenie ścian w sypialni Luksusowa i nowoczesna sypialnia lampa wisząca w sypialni Pomysł na wykończenie ścian nowoczesnej luksusowej  sypialni Szklana nowoczesna lampa wisząca w sypialni Elegancka łazienka w szarym kolorze czarna ceramika sanitarna Nowoczesna łazienka z dużą kabiną prysznicową oraz czarna ceramika sanitarna

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty