Pomysł na wykończenie ściany w kuchni nad blatem roboczym

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz nowoczesnego mieszkania w Browar Lubicz

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Projekt Aranżacja wnętrz nowoczesnego mieszkania w Browar Lubicz to wyjątkowy projekt, który został zrealizowany w wyjątkowym miejscu. W kuchni zastosowano niebanalny pomysł na wykończenie ściany nad blatem roboczym. Ściana została wykończona tapetą, a nad blatem dodatkowo zamontowano przezroczystą szybę, która ochrania tapetę. Szyba idealnie przylega do ściany i została zabezpieczona bezbarwnym sylikonem po obwodzie. Dodatkowo, pod szafkami zamontowano oświetlenie LED, które pełni funkcję użytkową, a jednocześnie odbicie w szybie tworzy ciekawy efekt wizualny.

Taki projekt wnętrzarski to doskonały przykład na to, jak wykorzystać nowoczesne technologie i materiały do stworzenia niepowtarzalnego wystroju wnętrza. Dzięki temu projektowi, wnętrze mieszkania w Browar Lubicz zyskało niepowtarzalny charakter i wyjątkowy design.

Jeśli szukasz inspiracji i pomysłów na wykończenie wnętrz, to projekt Aranżacja wnętrz nowoczesnego mieszkania w Browar Lubicz jest doskonałym przykładem na to, jak wykorzystać nowoczesne technologie i materiały do stworzenia niepowtarzalnego wystroju wnętrza.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesne wnętrze salonu w kolorach beżu z czarnymi dekoracjami Aranżacja wnętrz nowoczesnego apartamentu dwupokojowego z sypialnią Wnętrze nowoczesnego apartamentu na terenie Browar Lubicz w Krakowie Wnętrze nowoczesnej jadalni w apartamencie z aneksem kuchennym Projekt nowoczesnej jadalni połączonej z salonem Projekt nowoczesnego aneksu kuchennego apartamencie Nowoczesne oświetlenie salonu z aneksem kuchennym w niewielkim apartamancie Pomysł na wykończenie ściany w kuchni nad blatem roboczym Pomysł na nowoczesną sypialnię z ciekawym oświetleniem Pomysł na szafę w sypialni Pomysł na nowoczesne wnętrze sypialni pomysł na ścianę za łóżkiem Pomysł na wykończenie ściany za łóżkiem pomysł na wykończenie szafy Ciekawy pomysł na wykończenie szafy w niewielkiej sypialni Pomysł na aranżację ściany za łóżkiem pomysł na ciekawe wnętrze sypialni Pomysł na wykończenie łazienki z prysznicem w nowoczesnym apartamencie Pomysł na aranżację ściany z umywalką w niewielkiej łazience Pomysł na aranżację ścian w niewielkiej łazience w nowoczesnym apartamencie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty