Nowoczesna łazienka o wysokim standardzie wykończenia

Nazwa projektu

Projekt wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz projektu, który pozwoli Ci wynająć mieszkanie na wysokim poziomie, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Projekt wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie to nowoczesne i komfortowe wnętrze, które z pewnością zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Łazienka wykończona jest na wysokim poziomie, a jej wygląd jest naprawdę imponujący. Obok umywalek zaprojektowano strefę dużego prysznica zamykanego szklanymi drzwiami. Grafitowe wnętrze skontrastowano z drewnianymi akcentami, a każdy element we wnętrzu został dopracowany, łącznie z dopasowaniem koloru grzejnika do ścian. Dwie umywalki wpuszczane w blat z płytek podnoszą standard pomieszczenia.

Wybierając nasz projekt, otrzymasz nowoczesne wnętrze, które jest wygodne i funkcjonalne. Wszystkie elementy są starannie dobrane i dopasowane do potrzeb użytkowników. Używamy wyłącznie materiałów wysokiej jakości, które są trwałe i łatwe w utrzymaniu.

Jeśli chcesz skorzystać z naszego projektu, skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie szczegółowy plan i wycenę, a także doradzimy w kwestiach związanych z realizacją projektu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Pozostałe zdjęcia: Zabudowa mebli w aneksie kuchennym połączonym z jadalnią Salon z jadalnią i aneksem kuchennym w mieszkaniu na wynajem Połączenie sofy ze stołem jadalnianym w mieszkaniu Aneks kuchenny w mieszkaniu na wynajem w Krakowie Ustawienie sofy w salonie połączonym z jadalnią Jadalnia w mieszkaniu z otwartym salonem Ściana z telewizorem wiszącym w otwartym salonie Salon z wiszącym telewizorem w mieszkaniu na wynajem Toaletka w sypialni dwuosobowej Projekt wnętrz sypialni dwuosobowej w mieszkaniu na wynajem Sypialnia dwuosobowa w mieszkaniu na wynajem Ściana tapicerowana za łóżkiem w sypialni dwuosobowej Sypialnia w standardzie pokoju hotelowego dwuosobowego Ściana z telewizorem wiszącym w sypialni dwuosobowej Projekt toaletki z dużym lustrem Nowoczesna łazienka z ciekawym oświetleniem Nowoczesna łazienka o wysokim standardzie wykończenia Ekskluzywna łazienka o wysokim standardzie wykończenia Luksusowa łazienka w mieszkaniu na wynajem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty