Zdjęcie sufitu drewnianego w recepcji w Hotelu Młyn Jacka

Nazwa projektu

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic - Wnętrza przestrzeni wspólnych

Kategoria

projekty wnêtrz hoteli

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Hotel Młyn Jacka to unikalny projekt architektoniczny, który łączy nowoczesne wnętrza z tradycyjnym, góralskim klimatem. Znajduje się on w malowniczej okolicy Wadowic, niedaleko Zakopanego. Projekt został zrealizowany w stylu rustykalnym, wykorzystując lokalne materiały, takie jak drewno, kamień i słomę.

Jednym z najbardziej imponujących elementów projektu jest drewniany sufit w recepcji. Sufit ten jest wykonany z lokalnych drewnianych bel, które zostały starannie wykończone i zaprojektowane tak, aby podkreślić naturalny urok miejsca. Sufit otaczają piękne, drewniane meble, które tworzą przytulną atmosferę.

Hotel Młyn Jacka to idealne miejsce dla tych, którzy szukają połączenia nowoczesnych wnętrz z tradycyjnym, góralskim klimatem. Zdjęcie sufitu drewnianego w recepcji w Hotelu Młyn Jacka może być inspiracją dla osób zainteresowanych realizacją podobnego projektu.

Pozostałe zdjęcia: Zdjęcie recepcji w hotelu czterogwiazdkowym Zdjęcie lobby baru oraz recepcji w Hotelu Młyn Jacka Zdjęcie baru w strefie holu wejściowego w hotelu czterogwiazdkowym Detal wykończenia lady baru i recepcji w hotelu Zdjęcie sufitu drewnianego w recepcji w Hotelu Młyn Jacka Konstrukcja nośna stalowa sufitu w hotelu Dekoracje w holu głównym w Hotelu Młyn Jacka Zdjęcie klatki schodowej w hotelu czterogwiazdkowym Zdjęcie balustrady w hotelowej klatce schodowej Zdjęcie hotelowego korytarza w Hotelu Młyn Jacka Hotelowe foyer z dekoracyjnym sufitem i częścią wypoczynkową Dekoracje w hotelowym foyer i korytarzu Niewielka hotelowa sala konferencyjna Hotelowa restauracja zaprojektowana w piwnicy budynku Dekoracyjna ściana betonowa w hotelowej restuaracji Kamienne słupy w hotelowej restuaracji w piwnicy budynku

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty