Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym

Nazwa projektu

Wnętrza mieszkania dwupokojowego pod wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz wyjątkowego wnętrza mieszkania dwupokojowego w Krakowie, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Kompaktowe wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o optymalnym wykorzystaniu powierzchni. Przestronny aneks kuchenny z dużym blatem roboczym, który pełni również funkcję stołu jadalnego, tworzy wygodne i funkcjonalne miejsce do przygotowywania posiłków. Duże lustro po prawej stronie powiększa optycznie mieszkanie, dzięki czemu czuć się w nim przestronnie.

Wnętrze mieszkania dwupokojowego w Krakowie jest idealne dla osób szukających komfortowego i funkcjonalnego mieszkania w centrum miasta. Przemyślane połączenie stylu i funkcjonalności sprawia, że mieszkanie jest przytulne i wygodne. Dodatkowo, zastosowanie najnowszych technologii zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu.

Jeśli szukasz wyjątkowego wnętrza mieszkania dwupokojowego w Krakowie, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Zaprojektowane z myślą o optymalnym wykorzystaniu powierzchni, kompaktowe wnętrze tworzy wygodne i funkcjonalne miejsce do przygotowywania posiłków. Przemyślane połączenie stylu i funkcjonalności sprawia, że mieszkanie jest przytulne i wygodne.

Pozostałe zdjęcia: Aneks kuchenny w komfortowym mieszkaniu pod wynajem Stół jadalniany połączony z blatem kuchennym Drzwi przesuwne w niewielkim mieszkaniu Duże lustro we wnętrzu niewielkiego mieszkania Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym Biała lakierowana zabudowa telewizora wykonana z płyty meblowej Jak optycznie powiększyć niewielką przestrzeń w mieszkaniu Sufit podwieszany w niewielkim mieszkaniu Ciemny blat kuchenny we wnętrzu nowoczesnego mieszkania Łazienka z dużym lustrem i szafką nad umywalką Wnęka na prysznic w niewielkiej łazience Pomysł na zastosowanie luster w niewielkiej łazience w mieszkaniu Szafa wnękowa na zabudowaną pralkę w niewielkiej łazience Płytki dekoracyjne gresowe na podłodze w łazience Łóżko tapicerowane w sypialni w mieszkaniu inwestycyjnym Szafa wnękowa w sypialni z frontem lakierowanym na wysoki połysk Połączenie sypialni z salonem z aneksem kuchennym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty