Pomysł na dekorację ścienną w sypialni

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz luksusowego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz unikalnego i luksusowego wykończenia wnętrza, to nasz projekt realizacji wnętrz luksusowego mieszkania w Krakowie może Cię zainteresować. Przykładem może być pomysł na dekorację ścienną w sypialni, który wykonaliśmy z drewnianych listewek montowanych do ściany na aluminiowej podkonstrukcji. Listewki wykonaliśmy z litego drewna dębowego barwionego na kolor ciemno brązowy. Takie wykończenie ściany stanowi ciekawe i delikatne uzupełnienie wnętrza, a jego wyjątkowość polega na tym, że jest wykonane z naturalnych materiałów, takich jak drewno i aluminium.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym projekcie realizacji wnętrz luksusowego mieszkania w Krakowie, zapraszamy Cię do zapoznania się z naszym portfolio. Możesz też skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat realizacji podobnych projektów. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego projektu.

Z naszych usług skorzystali już wielu zadowolonych klientów, którzy polecają nas swoim znajomym. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda nasza realizacja wnętrz luksusowego mieszkania w Krakowie, zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Pozostałe zdjęcia: Pomysł na zabudowę telewizora w luksusowym mieszkaniu Pomysł na ścianę z telewizorem Pomysł na sufit podwieszany Pomysł na oświetlenie salonu oraz pomysł na sufit podwieszany w salonie Pomysł na połączenie salonu z otwartą luksusową kuchnią Pomysł na niewielką kuchnie w luksusowym wnętrzu salonu Pomysł na oświetlenie w salonie pomysłowa lampa stojąca Pomysł na oryginalne oświetlenie salonu oświetlenie sciany z telewizorem Pomysł na domowe biuro w eleganckim mieszkaniu Aranżacja wnętrza luksusowej sypialni  pomysł na sufit podwieszany w sypialni Pomysł na dekorację ścienną w sypialni Pomysł na przedpokój wejściowy z szafą wnękową pomysł na szafe wnękową Pomysł na trudną łazienkę pomysł na niewielką łazienkę Pomysł na łazienkę wykończoną mozaiką pomysł na niewielką łazienkę

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty