Projekt nowoczesnej jadalni połączonej z salonem

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz nowoczesnego mieszkania w Browar Lubicz

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz inspiracji do aranżacji nowoczesnego wnętrza, to projekt jadalni połączonej z salonem w Browarze Lubicz jest idealnym rozwiązaniem. Wnętrze zostało wykończone w jasnych i przyjemnych kolorach, a jego charakter podkreślają czarne dodatki. Na podłodze zastosowano panel drewniany dębowy od firmy Barlinek, a ściany wykończono tapetą w kolorze jasnego beżu. Meble zaprojektowano w kolorze orzechu amerykańskiego, a lustro wiszące w strefie aneksu kuchennego tworzy ciekawy efekt wizualny powiększając niewielką przestrzeń apartamentu.

Projekt ten jest idealnym przykładem na to, jak w prosty i estetyczny sposób można połączyć funkcjonalność z pięknem. Nowoczesna jadalnia została zaprojektowana z dbałością o szczegóły, a jednocześnie z uwzględnieniem wygody i wygodnego korzystania z przestrzeni. Przyjemne i jasne kolory tworzą przytulną atmosferę, a czarne dodatki nadają wnętrzu wyrazistości.

Jeśli szukasz inspiracji do aranżacji nowoczesnego wnętrza, to projekt jadalni połączonej z salonem w Browarze Lubicz jest idealnym rozwiązaniem. Jest to doskonały przykład na to, jak za pomocą prostych i estetycznych rozwiązań można stworzyć piękne i funkcjonalne wnętrze.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesne wnętrze salonu w kolorach beżu z czarnymi dekoracjami Aranżacja wnętrz nowoczesnego apartamentu dwupokojowego z sypialnią Wnętrze nowoczesnego apartamentu na terenie Browar Lubicz w Krakowie Wnętrze nowoczesnej jadalni w apartamencie z aneksem kuchennym Projekt nowoczesnej jadalni połączonej z salonem Projekt nowoczesnego aneksu kuchennego apartamencie Nowoczesne oświetlenie salonu z aneksem kuchennym w niewielkim apartamancie Pomysł na wykończenie ściany w kuchni nad blatem roboczym Pomysł na nowoczesną sypialnię z ciekawym oświetleniem Pomysł na szafę w sypialni Pomysł na nowoczesne wnętrze sypialni pomysł na ścianę za łóżkiem Pomysł na wykończenie ściany za łóżkiem pomysł na wykończenie szafy Ciekawy pomysł na wykończenie szafy w niewielkiej sypialni Pomysł na aranżację ściany za łóżkiem pomysł na ciekawe wnętrze sypialni Pomysł na wykończenie łazienki z prysznicem w nowoczesnym apartamencie Pomysł na aranżację ściany z umywalką w niewielkiej łazience Pomysł na aranżację ścian w niewielkiej łazience w nowoczesnym apartamencie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty