Aranżacja wnętrz salonu ze skosem

Nazwa projektu

Projekt aranżacji wnętrza poddasza w domu jednorodzinnym

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jako architekt wnętrz, zrealizowałem projekt aranżacji wnętrza poddasza w domu jednorodzinnym. Celem było stworzenie przestrzeni, która zachwyciłaby swoim wytwornym, ponadczasowym stylem. Inwestorowi zależało na oszczędnej kolorystyce, która wykorzystywałaby biel i czerń jako główne kolory. Aranżacja wnętrz salonu ze skosem stanowiła wyjątkowy wyzwanie, które zostało zrealizowane zgodnie z oczekiwaniami inwestora.

Realizacja tego projektu wymagała odpowiedniego doboru mebli, dodatków i elementów dekoracyjnych. Wszystkie elementy zostały dobrane w taki sposób, aby stworzyć przytulną, a zarazem elegancką przestrzeń. Zastosowanie białych mebli i ciemnych akcentów, w połączeniu z ciepłym oświetleniem, pozwoliło na stworzenie wnętrza, które będzie zachwycać swoim stylem przez wiele lat.

Jeśli szukasz inspiracji do swojego projektu aranżacji wnętrza poddasza w domu jednorodzinnym, projekt aranżacji wnętrza salonu ze skosem może być doskonałym punktem wyjścia. Wykorzystując biel i czerń jako główne kolory, możesz stworzyć przestrzeń, która będzie wyglądać nowocześnie i elegancko.

Pozostałe zdjęcia: Projekt pokoju dziennego ze skosem na poddaszu Pomysł na pokój dzienny ze skosem Pomysł na zagospodarowanie ściany z telewizorem Aranżacja wnętrz salonu ze skosem Pomysł na schody ażurowe Pomysy na ściany w przedpokoju Nowoczesne kuchnie ze skosami na poddaszu Kuchnia na poddaszu z wyspą czarny blat w kuchni Projekt aranżacji wnętrz sypialni ze skosem Aranżacja ściany z telewizorem w sypialni Pomysł na pokój dla nastolatek na poddaszu Pomysł na pokój na poddaszu dla dziecka Aranżacja wnętrza łazienki na poddaszu z wanną Projekt małej łazienki na poddaszu Aranżacja wnętrz małej łazienki ze skosami Projekt aranżacji wnętrz łazienki z drewnem Projekt klatki schodowej przy wyjściu na poddasze

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty