Klatka schodowa z ceglanym akcentem

Nazwa projektu

Nowoczesne wnętrza domu z industrialnymi akcentami

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz inspiracji do stworzenia nowoczesnego wnętrza domu z industrialnymi akcentami, to nasz projekt jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy klatkę schodową z ceglanym akcentem, która jest połączeniem dębowych schodów z czarną, metalową balustradą. Ściany pokryto tynkiem strukturalnym o fakturze betonu, a dodatkowo ozdobiono je ręcznie formowaną płytką klinkierową. Połączenie tych materiałów i faktur nadaje wnętrzu loftowy charakter, który sprawi, że Twoje wnętrza będą wyglądać nowocześnie i stylowo.

Jeśli chcesz stworzyć industrialny design w swoim domu, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Ceglany akcent na ścianie klatki schodowej jest zarówno praktyczny, jak i estetyczny. Połączenie dębowych schodów z czarną, metalową balustradą i tynkiem strukturalnym o fakturze betonu sprawia, że wnętrze jest wyjątkowe i wygląda nowocześnie. Dodanie ręcznie formowanej płytki klinkierowej sprawia, że klatka schodowa jest jeszcze bardziej stylowa i wyjątkowa.

Jeśli szukasz nowoczesnych wnętrz domu z industrialnymi akcentami, to nasz projekt jest dla Ciebie. Dębowe schody z czarną, metalową balustradą, tynkiem strukturalnym o fakturze betonu i ręcznie formowaną płytką klinkierową, to idealne połączenie, które sprawi, że Twoje wnętrza będą wyglądać stylowo i nowocześnie.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna kuchnia z ceglanym akcentem Nowoczesna kuchnia z cegłą na ścianach Cegła ręcznie formowana we wnętrzu kuchni Jadalnia w industrialnym stylu Strefa dzienna w stylu loft Panele dekoracyjne na ścianie Industrialna klatka schodowa w domu jednorodzinnym Oświetlenie dekoracyjne klatki schodowej Dębowe schody w domu jednorodzinnym Klatka schodowa z ceglanym akcentem Podświetlenie ceglanej ściany na klatce schodowej Oświetlenie nastrojowe led w profilu z osłonką mleczną Nowoczesna łazienka z drewnianymi akcentami Nowoczesna łazienka z wanną Łazienka z wanną w odcieniach szarości Nowoczesna sypialnia w odcieniach szarości Nowoczesna sypialnia w domu jednorodzinnym Sypialnia z drewnem w odcieniach szarości Wiszący regał w nowoczesnej sypialni Nowoczesny korytarz w domu jednorodzinnym Nowoczesny hol wejściowy w domu jednorodzinnym Nowoczesny hol wejściowy z drewnianymi lamelami

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty