Pomysł na wykończenie ściany za łóżkiem pomysł na wykończenie szafy

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz nowoczesnego mieszkania w Browar Lubicz

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Zaprojektowane wnętrze nowoczesnego mieszkania w Browar Lubicz zostało wykończone z dbałością o każdy szczegół. Ściana za łóżkiem została wykończona tapetą, a jej subtelny kolor podkreśla ciepłe, białe oświetlenie LED. Dodatkowo, nad szafkami nocnymi zostały zamontowane intrygujące oprawy wiszące, które doskonale współgrają z lustrzanym froncie szafy.

Projekt wnętrza nowoczesnego mieszkania w Browar Lubicz to połączenie wyrafinowanego stylu i najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Wykończenie ściany za łóżkiem w połączeniu z oświetleniem LED i intrygującymi oprawami wiszącymi tworzy unikalną atmosferę, która zachwyci każdego.

Nowoczesne mieszkanie w Browar Lubicz, aranżacja wnętrz, tapeta, oświetlenie LED, oprawy wiszące ? to tylko niektóre z elementów, które tworzą niepowtarzalny charakter tego wyjątkowego wnętrza.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesne wnętrze salonu w kolorach beżu z czarnymi dekoracjami Aranżacja wnętrz nowoczesnego apartamentu dwupokojowego z sypialnią Wnętrze nowoczesnego apartamentu na terenie Browar Lubicz w Krakowie Wnętrze nowoczesnej jadalni w apartamencie z aneksem kuchennym Projekt nowoczesnej jadalni połączonej z salonem Projekt nowoczesnego aneksu kuchennego apartamencie Nowoczesne oświetlenie salonu z aneksem kuchennym w niewielkim apartamancie Pomysł na wykończenie ściany w kuchni nad blatem roboczym Pomysł na nowoczesną sypialnię z ciekawym oświetleniem Pomysł na szafę w sypialni Pomysł na nowoczesne wnętrze sypialni pomysł na ścianę za łóżkiem Pomysł na wykończenie ściany za łóżkiem pomysł na wykończenie szafy Ciekawy pomysł na wykończenie szafy w niewielkiej sypialni Pomysł na aranżację ściany za łóżkiem pomysł na ciekawe wnętrze sypialni Pomysł na wykończenie łazienki z prysznicem w nowoczesnym apartamencie Pomysł na aranżację ściany z umywalką w niewielkiej łazience Pomysł na aranżację ścian w niewielkiej łazience w nowoczesnym apartamencie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty